Aktif Moda

Amigurumi Fincan Yapımı

Amigurumi Fincan Yapımı

Eğer evde çok fazla boş vaktiniz varsa ve bu boş vaktinizi dolu dolu geçirmek için kendinize bir hobi edinmek istiyorsanız ancak karar veremiyorsanız amigurumi tam da size göre olabilir. Japonya’dan çıkan ve tüm dünyayı kasıp kavuran bu hobi ülkemizde de çok fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Çocuklarınıza, sevdiklerinize hediyeler yapıp onları mutlu edebileceğiniz amigurumi örgü sanatı hem çok keyifli bir vakit geçirmenizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır. Eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız amigurumi fincan yapımı sizin için iyi bir başlangıç olabilir.

Amigurumi Fincan Yapımı

Daha önce amigurumi yapmamış, örgü işleriyle de uğraşmamış biriyseniz yani tecrübeniz yok ise kısa bir alışma süreci geçirebilirsiniz. Bu süreci en iyi şekilde geçirmek için bol bol pratik yapmalısınız ve öğrenmeye açık olmalısınız. Amigurumi yapmaya başlayıp daha sonra bırakan ve bir daha yapmayan insanların yaptığı büyük hatalar vardır ve bu hataların farkında olarak bunları yapmayarak hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bu insanların yaptıkları en büyük hatalardan biri de zor modeller seçmektir. Sırf güzel göründüğü için çok zor modellerle başlamaya çalışırlar ve sonuç istemedikleri şekilde olur.

Amigurumi Fincan Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanılır Mı?

Amigurumi yaparak para kazanmak mümkün. Amigurumi fincan yapımı sayesinde kendini geliştirip amigurumi yaparak günlük harçlığını çıkaran birçok insan vardır. Bunun yanı sıra amigurumiye tam zamanlı bir iş olarak bakan ve günün büyük çoğunluğunu bu işe ayıran insanlar da vardır ve çoğu geçimini amigurumiden sağlamaktadır. Eğer siz de amigurumi yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle kendinizi geliştirmelisiniz.

Daha önce yapılmamış şeyler bulmalısınız ve onları hayata geçirmelisiniz. İnsanların dikkatini çekecek fikirler bulmalısınız ve bol bol pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Orijinal olmalısınız ve az önce de söylediğimiz gibi daha önce insanların yapmadığı şeyleri yapmalısınız, yeni fikirler üretmelisiniz ve bu fikirleri hayata geçirebilmelisiniz.

Amigurumi Fincan Yapımı

Kendinizi geliştirdiyseniz bu işte artık profesyonelleştiğinizi düşündüyseniz ve yeni fikirler ortaya koyabiliyor, bu fikirleri hayata geçirebiliyor iseniz hatta insanların dikkatini çekecek fikirleriniz de varsa şimdi amigurumi yaparak para kazanmak için atmanız gereken en önemli adıma geçebilirsiniz. Bir sosyal medya hesabı açarak amigurumiyle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sosyal medya hesabı satış odaklı olacağı için yalnızca en dikkat çekici amigurumilerinizi seçerek koymalısınız. İnsanlar çalışmalarınızı beğenirlerse eğer bir süre sonra sipariş verecekler ve siz de bu eğlenceli hobiniz sayesinde para kazanacaksınız.

Amigurumi Fincan Yapımı

Amigurumi Fincan Yapımı Malzemeleri

Amiguruminin bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri de maliyetinin çok düşük olmasıdır. Maliyetinin düşüklüğünün en büyük sebeplerinden biri de amigurumi fincan yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğunu evinizde de bulabilirsiniz ve bu sayede maliyeti çok düşük ve yapımı çok keyifli olan bir hobi edinmiş olacaksınız. Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumi çok düşük maliyetli bir hobidir ve bu düşük maliyetinin ana sebebi de malzemelerdir. Ancak yine de dışarıdan almanız gereken malzemeler vardır.

Amigurumi yapmak için dışarıdan ya da internet üzerinden malzeme alırken çok dikkatli ve titiz davranmanız gereken bir nokta vardır. Bu nokta da ip seçimidir. İp, amiguruminin en önemli ve en temel malzemesidir. Amigurumiler genellikle çocuklara verilen bir hediye olduğu için ve çocuklar da ellerine aldıkları çoğu şeyi ağızlarına götürdüğü için ipiniz kanserojen madde içermeyen ve boyasını atmayan bir ip olmalıdır. Sağlıklı ipler tercih etmelisiniz aksi takdirde amigurumileriniz sevdikleriniz için tehlikeye dönüşebilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Şapkalı Köpek Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Köpek Nasıl Yapılır?, Amigurumi Köpek Yapımı ve Amigurumi Şapkalı Köpek Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof