Aktif Moda

Amigurumi Flamingo Yapımı

Amigurumi Flamingo Yapımı

Flamingo, genelde renginin pembe olmasından dolayı kız çocukları için çok sevilse de erkek çocukları da sevmektedir. Amigurumi flamingo yapımı amigurumi yapmaya yeni başladıysanız eğer sizin için harika bir başlangıç olabilir. Hem yapımı basittir hem de çok fazla zamanınızı almaz. Amigurumiye yeni başlıyorsanız ilk başlarda tökezleyebilirsiniz, başarısız işler ortaya çıkabilir ancak bu sonuçlar sizi yıldırmamalı ve pes etmemelisiniz. Flamingo genellikle insanlara yaz aylarını çağrıştırır ve flamingo yaz hayvanı olarak bilinmektedir. Eğer siz de koronavirüs sürecinde karantinadaysanız, eve kapandıysanız bir flamingo amigurumisi dekoru yaparak evinize yaz havası getirmeye çalışabilirsiniz. Çocuklarınız ya da evcil hayvanınız var ise onlar da çok sevecektir. Yapımı çok kolay olan ve bitince ortaya harika bir oyuncak çıkan flamingo yapımı 2020 yılında amigurumi yapanların gözde modeli oldu.

Amigurumi Flamingo Yapımı

Belki de en kolay yapılabilen amigurumilerden birisi olan flamingo modeli yeni başlayacak olanlar için çok güzel bir seçenektir. İnternette çok sayıda Türkçe ve yabancı dildeki kaynakları okuyup, izleyerek çok hızlı bir şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz. Flamingonuzu yaptıktan sonra bu flamingoyu arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, küçük kuzenlerinize ya da çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. Çocuklar flamingo oyuncaklarıyla çok büyük bir ilgiyle oynarlar.

Amigurumi Flamingo Yapımı

Amigurumi Flamingo Yapımı Fiyatı

Amigurumi flamingo yapımı için amigurumi öğrenmeye başlamadan önce evdeki malzemeleriniz dışında almanız gereken bazı malzemeler vardır. Genellikle amigurumi malzemelerinin büyük çoğunluğu evde de bulunur. Almanız gereken malzemeler: Seçilen ipe uygun kalınlıkta bir adet tığ, makas, elyaf ve toplu iğnedir. Bu saydığımız malzemelerin büyük çoğunluğu zaten çoğu evde mevcuttur. Bu yüzden amigurumi çok hesaplı bir hobidir.

Amigurumi Flamingo Yapımı

Amigurumi yaparak sadece boş vakitlerinizi doldurabileceğiniz, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir hobi değil isterseniz ek gelir kaynağı da yaratabilirsiniz. Amigurumiyle ek gelir kaynağının nasıl yaratılacağından da bahsedelim: Öncelikle kendinizi amigurumi yapımında geliştirmelisiniz. Geliştirmekten kastımız ise kendinize özgü tasarımlar yaratmalı, kendi stilinizi oluşturmalısınız. Daha sonra ise yaptığınız güzel işlerin insanlar tarafından duyulması, görülmesi gerekiyor.

İnsanlara bu işlerinizi göstermek, duyurmak için ise interneti kullanacaksınız. İnternet üzerinden bir sosyal medya hesabı açabilirsiniz amigurumilerinizi paylaşmak için. Bu hesapta paylaşacağınız amigurumiler satış odaklı olacağı için yalnıza çok başarılı işlerinizi paylaşmalısınız. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi demek. Bu yüzden bol bol paylaşım yapmalısınız. Daha sonra insanlar beğendikleri amigurumilerinizi sizden satın almak için mesaj göndereceklerdir.

Amigurumi Flamingo Yapımı

Amigurumi Sevimli Flamingo Yapımı Dikkat Edilecekler

Amigurumi flamingo yapımı öncesinde malzemelerinizi alırken unutmamanız gereken çok önemli bir konu var. İp seçimi. İpinizi seçerken çok dikkatli olmalısınız ve kaliteli bir markadan olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kanserojen madde içeren, boyasını atan kalitesiz ipler amiguruminizi hediye edeceğiniz sevdiklerinizin, müşterilerinizin sağlığını tehdit altına sokabilir. Bu yüzden ipinizi seçerken sevdiklerinizin, müşterilerinizin sağlığı için kaliteli ip seçmeye özen göstermelisiniz.

Amigurumi Flamingo Yapımı

Amigurumi yapmanın en güzel yanı da sınırları olmaması. Aklınıza ne geliyorsa aklınıza geldiği şekliyle yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanmak amigurumi işinde çok önemli. Size iki öneri verebiliriz: İsterseniz amiguruminizi yaparken flamingonun boyutlarını olması gereken boyutlardan çok daha küçük yaparak küçük ve sevimli bir flamingo anahtarlık yapabilirsiniz. İsterseniz ikinci önerimizde, amiguruminizin sadece kafasını yaparak ve olması gereken boyutlardan çok daha büyük yaparak kocaman bir amigurumi yastık yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncakların yapımı genelde çok kolaydır ve çocuklar çok sever. Çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız siz de amigurumi yapımını öğrenebilirsiniz. Amigurumi yaparken zamanın nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız bile.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Hello Kitty Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Hello Kitty Tarifi, Amigurumi Hello Kitty Yapımı ve Hello Kitty Nasıl Yapılır? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof