Amigurumi Jigglypuff Oyuncak Modelleri 2019

Amigurumi Jigglypuff Oyuncak Modelleri 2019

Son dönemlerin en popüler oyuncak modellerinden birisi de amigurumi oyuncaklar. Pokemon filminin çıkmasıyla birlikte kahramanlarının oyuncaklarını yapabilirsiniz. Amigurumi Jigglypuff oyuncak modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilecek gibi görünüyor. Özellikle 5 yaşından büyük çocuklar için Jigglypuff oyuncaklar çok kolay bir şekilde yapılıyor. Tek bir parçadan oluşan bu oyuncağı dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Oyuncağın klasikleşmiş modelini toz pembe renkteki ip kullanarak tercih edebilirsiniz. Amigurumi oyuncağınız için keçeden göz yapabilirsiniz. Keçe ile çok daha büyük gözler oluşturabilirsiniz.

Amigurumi Jigglypuff Oyuncak Yapımı

Amigurumi oyuncağın yapımını farklı şekillerde yapabilirsiniz. Temel olarak yapmanız gereken şey bir adet kafa. Amigurumi Jigglypuff oyuncak modelleri 2019 sezonunda özellikle uyku arkadaşı yapmak isteyen hanımlar için ideal olacak. Arkadaşınıza doğum gününde farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu oyuncak modelini yapabilirsiniz. Yurtdışında oldukça popüler olan bu oyuncak modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle yeni başlayanlar için ideal bir oyuncak modeli olan Jigglypuff’ı boncuk elyaf ile doldurabilirsiniz.

Amigurumi oyuncaklar arasında belki de en sevimli oyuncak bu olabilir. Küçük çocuklar için tüylenmeyen oyuncak modellerini tercih etmelisiniz. Oyuncağın gözleri için mavi ve beyaz keçe kullanabilirsiniz. Gözlerin eşit olmasını sağlamak için keçeyi ikiye katlayıp ortadan kesebilirsiniz. Amigurumi oyuncağımızın bacaklarını ve kulaklarını farklı parçalar halinde örüyoruz. Kollarını da çok küçük parçalar halinde yapabilirsiniz. Özellikle yeni başlayan hanımlar bu oyuncağı yaparak başlayabilirler. Yapımı oldukça zahmetsiz ve kolay olduğu için yapmak toplamda 4 ya da 5 saatinize mal olacaktır.

2019 Amigurumi Jigglypuff Oyuncak Modelleri

Amigurumi oyuncağınızı farklı renklerde yapabilirsiniz. Amigurumi Jigglypuff oyuncak modelleri 2019 modelleri arasında şık görünenleri tercih edebilirsiniz. Farklılık olması için pastel yeşili ya da bebe mavisi tonlarındaki ipleri tercih edebilirsiniz. Amigurumi oyuncağınızı çocuğunuzun sevdiği renklerde yaparak daha çok sevmesini sağlayabilirsiniz. Amigurumi Jigglypuff oyuncağı yapılış videolarını izleyerek öğrenebilirsiniz. Büyükler de bu oyuncağı çok severek saklayacaklardır. Etrafınızda pokemon seven birileri varsa onlara bu oyuncağı hediye edebilirsiniz. Bu oyuncaktan farklı modeller yapıp satarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Tarifi başlıklı konuda; Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Modelleri, Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Tarifi ve Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.