Aktif Moda

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı

Pandemi sürecinde evde çok fazla zaman geçiriyorsanız ve canınız sıkılmaya başladıysa, yeni bir hobi arıyorsanız amigurumi tam da size göre olabilir. Sevdikleriniz için harika kalem süsleri yaparak onları mutlu edebilir, amigurumilerinizi satarak para kazanabilirsiniz. İsterseniz keyifli vakit geçirmek, sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara hediyeler vermek içi bir hobi isterseniz de satış yaparak para kazanacağınız bir gelir kapısı yaratabilirsiniz. Amigurumi hobisi tüm dünyada ve ülkemizde çok tercih edilmektedir. Amigurumi kalem süsü yapımı eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız ve örgü işleriyle de pek aranız yok ise başlangıç için tam da size göre bir model olabilir.

Amigurumiye yeni başlayan insanların yaptığı en büyük hatalardan biri de güzel göründüğü için en zor modelleri seçerek amigurumi yapmaya çalışmalarıdır. Ancak en zor modeller yeni başlayan biri için neredeyse imkansız olduğu için başarısızlıkla sonuçlanan amigurumi denemelerinden sonra bir daha amigurumi yapmak istemiyorlar ve amigurumiye küsebiliyorlar. Bundan dolayı siz bu hatayı yapmamalısınız ve kolay modeller seçerek amigurumiye başlamalısınız. Hızlı biten ve kolay olan modeller yeni modele geçmeniz konusunda hevesinizi, isteğinizi arttıracaktır.

Amigurumi Yaparak Para Kazanılır Mı?

Amigurumi yukarıda da söylediğimiz gibi sadece sevdiklerinizi mutlu etmek, onlar için güzel hediyeler hazırlamak ve keyifli vakit geçirebilmek için edineceğiniz bir hobiden ziyade istemeniz yeterli. Kendinizi o yönde geliştirirseniz amigurumi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin ne kadar istediğinize ve kendinizi geliştirdiğinize bağlı bir durum. Hayal gücünüzle el becerinizi birleştirerek ortaya insanların dikkatini çekebilecek ürünler çıkarmalısınız. Çünkü amigurumi yapan yüzlerce, binlerce insan var ve onların arasında kaybolup gitme ihtimaliniz de var. Bu yüzden bir farkınız olmalı ve bunu göstermelisiniz.

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı

Kendinizi yukarıda da söylediğimiz şekilde geliştirdikten sonra yani insanların dikkatini çekebileceğini düşündüğünüz ürünler bularak onları gerçekleştirebildiğiniz zaman amigurumi kalem süsü yapımı ile başlayan amigurumi yolculuğunuzda para kazanmak için son bir adım atmanız gerekiyor. Amigurumilerinizi paylaşabileceğiniz bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Bu hesap satış odaklı olacağı için yalnızca en iyi amigurumilerinizi paylaşmalısınız ve insanların dikkatini kısa sürede çekmeyi başarmalısınız. Çünkü yukarıda da dediğimiz gibi çok fazla rakibiniz var ve öne çıkmalısınız.

Amigurumi yaparak ve sosyal medya hesapları açıp satarak cep harçlığını çıkaran insanlar olduğu gibi amigurumi sayesinde tam zamanlı bir şekilde bu işe vaktini harcayıp geçimini de buradan sağlayan insanlar da vardır. Eğer siz de bu şekilde amigurumiden para kazanmak istiyorsanız yukarıda size anlattığımız adımları izleyerek amigurumi kalem süsü yapımı ile başlayan yolculuğunuzu para kazanabilecek seviyelere çıkarabilirsiniz. Bol bol pratik yapmanız gerektiğini unutmayın. İnternet üzerindeki sayısız Türkçe ve yabancı dildeki kaynaktan da faydalanarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Amigurumi Kalem Süsü Yapımı Maliyeti

Amigurumi, Japonya’dan tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de çok kişi tarafından bilinen ve yapılan bir örgü sanatıdır. Amiguruminin tüm dünyada ve ülkemizde bu kadar popüler olmasının, yaygınlaşmasının en büyük sebeplerinden biri de maliyetinin çok düşük olmasıdır. Amigurumi için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizdeki malzemelerdendir ve bu sayede de dışarıdan almanız gereken şeylerin sayısı çok azdır. Ancak yine de dışarıdan almanız gereken bazı malzemeler vardır. Amiguruminin de en önemli malzemesi olan ip dışarıdan alınan bir malzemedir. İp seçiminde çok dikkatli ve özenli davranmalısınız. Amigurumi genellikle çocuklar için yapılan bir hediyedir ve çocuklar da genelde ellerine aldıkları şeyi ağızlarına da götürdüğü için ipinizin kaliteli bir markadan olması ve kanserojen madde içermemesi gerekmektedir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri başlıklı konuda; Çocuklara Örgü Modelleri, Kışlık Örgü Modelleri ve Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof