Aktif Moda

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Kral Şakir, günümüz çocuklarının en sevdiği çizgi film karakterlerinden biridir. Çocuklar onu çok fazla seviyor ve Kral Şakir tişörtlerine, kitaplarına, bardaklarına kısacası üzerinde Kral Şakir olan her şeyi alıyorlar. Amigurumi Kral Şakir anahtarlık yapımı eğer çocuğunuz varsa sizin için harika bir hediye olacaktır. Amigurumi boş vakitlerinizi değerlendirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için edinebileceğiniz harika bir örgü sanatıdır. Daha önce örgü konusunda hiç tecrübeniz yok ise eğer merak etmeyin biraz pratikle öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra ise amigurumi yapımının bağımlısı olup bırakamayacaksınız.

Amigurumi yapmaya başlayanların ve hemen bırakanların yaptığı bir hata var. Bu hata; en başta gördükleri dikkat çekici ve zor amigurumi modellerini yapmaya çalışmalarıdır. Daha önce hiç tecrübesi olmayan biri zor amigurumiler yaparak başlamamalıdır. Aksi takdirde amigurumi hüsranla sonuçlanabilir ve hevesiniz kırılabilir. Yeni başlayan biri amigurumi  için kısa sürede biten ve kolay modeller bulmalıdır.  Aksi takdirde zor modellerle başlayıp çoğunluğa olduğu gibi pes edebilir. Amigurumi Kral Şakir anahtarlık yapımı yeni başlayanlar için ideal bir modeldir.

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı Önemli Noktalar

Amigurumi yaparken mutlaka ve mutlaka dikkat etmeniz gereken bir şey vardır. Amigurumi yapmaya başlamadan önce malzemeleri almaya gidince ip seçimine mutlaka dikkat etmelisiniz. Eğer ki ucuz bir marka ip alırsanız, ucuz markalı iplerin genelinde olduğu gibi kanserojen madde içerme, boyasını atma ihtimalleri çok yüksektir. Bu yüzden kaliteli ve bilindik markalardan alışveriş yapılmalıdır. Aksi takdirde sevdiklerinizin sağlığını tehdit altına atmayı kimse istemez.

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Amigurumi  Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi bazı insanlar için günlük harçlıklarını çıkardıkları bir hobi, bazı insanlar için de tam mesai harcayarak geçimlerini sağladıkları bir iştir. Eğer siz de amigurumi yaparak para kazanmak istiyorsanız geçmeniz gereken birkaç aşama ve izlemeniz gereken bazı yollar vardır. Öncelikle bu işte kendinizi kanıtlamış olmalısınız. Orijinal ve kendinize has tarzlarınız olmalı. Daha önce yapılmamış olanı yapmalısınız ki insanların dikkatini üzerinize çekebilin. Amigurumi yapmayı iyi bir şekilde, profesyonel bir şekilde öğrendikten sonra basit birkaç adımı da geçerek amigurumiyle para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Öncelikle bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Satış odaklı bir sosyal medya hesabı olacağı için yalnızca çok dikkat çekici amigurumilerinizi koymalısınız. Çünkü insanlar özgün olmayan, her yerde gördükleri amigurumileri görmek istemezler. Onlara daha önce yapılmamış olan, orijinal amigurumiler sunmalısınız. Daha sonra ise bol bol pratik yapıp bol bol amigurumi paylaşımı yapıyorsunuz. Bu sayede müşterilerinize ulaşabilir onlarla diyalog kurabilirsiniz. Tekrar söylemekte fayda var amigurumi yapımı ile para kazanmak mümkün ancak öncelikle bu işte profesyonelleşmelisiniz.

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Kral Şakir Anahtarlık Yapımı Fikirler

Amigurumi standart kalıplara bağlı ve tek düze bir örgü sanatı değildir. Hayal gücünüzle el becerinizi birleştirerek uçsuz bucaksız fikirler bulabilmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse tarifte yazan ölçüleri iki ya da üç katına çıkararak ve Kral Şakir’in sadece kafasını yaparak çocuğunuz ya da sevdikleriniz için harika bir Kral Şakir fikridir. Ya da olması gereken boyutlarından iki ya da üç kat daha küçük yaparak sevimli bir Kral Şakir anahtarlığı elde edebilirsiniz. Amigurumi yaparken yukarıda da söylediğimiz gibi dikkat edilmesi gereken bazı önemli şeyler vardır ve bunların başında da ip seçimi gelir. İpiniz kanserojen madde içermemeli, boyasını atmamalı ve kaliteli bir markadan olmalı. Aksi halde sevdiklerinizin ve hatta kendi sağlığınızı bile tehlikeye atmış oluyorsunuz. Kalitesiz ve ucuz markalar genellikle kanserojen madde içeren ve boyasını döken markalardan.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Baykuş Tarifi başlıklı konuda; Amigurumi Baykuş, Amigurumi Sevimli Baykış ve Amigurumi Sevimli Baykuş Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof