Amigurumi Logo Anahtarlık Yapımı

Amigurumi Logo Anahtarlık Yapımı

Sosyal medya hayatımızda önemli bir yer alıyor. Akıllı telefonlar da hayatımızda iyice yer etmeye başlayınca sosyal medya da hayatımızda o kadar yer almaya başladı. Eskiden instagramda belli bir yaş kesimi varken, artık instagramda her yaştan insan görmek mümkün. Sosyal medya aynı zamanda eşyalarda da yer almaya başladı. Peki nasıl? Artık sosyal medya emojileri ve logoları sıkça objelerde karşımıza çıkmaya başladı. Bu tarz amblemleri Amigurumi Logo Anahtarlık Yapımı nda kullanmak çok kolay.

Amigurumi Logo Anahtarlık Yapımı kolay olduğu kadar aynı zamanda pratik. Küçük olduğu için çok fazla malzemeye de ihtiyaç duyulmaz. Hatta uygun renklerde artan ipler varsa (tüysüz) onlarla da örülebilir. Bu şekilde artan ipler de değerlendirilmiş olur.

Amigurumi Logo Anahtarlık İçin Gerekenler

Koyu kahve ve açık kahve, kırmızı, yeşil, sarı, mavi ve siyah renklerinde iplikler, makas, tığ gerekli. Bu renkler yoksa da kendi istediğiniz renklerle de yapabilmek mümkündür. Yün iplerin tüysüz olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda anahtarlık için boncuk elyaf veya normal elyafa gerek yoktur.

Amigurumi Logo Anahtarlık Tarifi

Öncelikle açık kahve iple zincir çekilerek başlanır ve 17 tane zincir çekilir. 2. zincirden itibaren her bir zincir üzerine sık iğne yapılır. Sıra sonuna 1 zincir çekildikten sonra tekrar sık iğne yapılır. Bu şekilde 12 sıra örülür. Koyu kahverengi iplik ile 6 sıra sık iğne örülür. Siyah renkli ip ile 2 zincir çekilir ve ilk zincir içine 6 sık iğne yapılır. Sonrasında her ilmeğe 2 kez batırarak on iki sık iğne yapılır. Devamında da bir tek bir çift olacak şekilde on sekiz sık iğne yapıldıktan sonra bu defa 2 tek 1 çift örerek 24 sık iğne yapılır. Beyaz renkli iple 3 tek 1 çift sık iğne örülür. Toplamda 32 sık iğne yapılır. Daha önceden örülmüş haldeki kahve parçanın üstüne dikilir. Sağ üste lens kısmı dikilir. Anahtar klipsi için köşe kısma 3 veya 4 zincir çekip aynı yere batırılır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Bebek Patiği Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Bebek Patiği Yapımı, Amigurumi Oyuncak ve amigurumi tarifleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.