Aktif Moda

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi yapmak sizin için eğlenceli bir hobi ve sevdikleriniz için harika bir hediye yapmak olabilir. Eğer çok boş vaktiniz varsa, pandemi sürecinde evdeyseniz ve canınız sıkılıyorsa amigurumi minik çilek yapımı tam da size göre olabilir. Amigurumi yapmak zihninizi boşaltır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile. Günümüzde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popülerdir.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi Minik Çilek Yapımı Maliyeti

Amigurumi belki de maliyetinden dolayı olsa gerek tüm dünyada ve Türkiye’de çok popülerdir. Dışarıdan alacağınız normal bir oyuncağının neredeyse çeyreği fiyatına mal olabilir. Zaten malzemelerin büyük çoğunluğunu evinizde de bulabileceğiniz gibi dışarıdan almanız gereken bazı malzemeler de vardır. Öyle bir hobi ki hem çok düşük maliyetli ve hem de çok eğlenceli ve zaman geçirmek için bire bir.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi sadece sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz ya da zaman geçirmek için başlayabileceğiniz bir hobiden ziyade isterseniz zamanla amigurumi minik çilek yapımı ile para da kazanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken amigurumide kendinizi geliştirmek. Kendinizi geliştirdikten sonra ise bir sosyal medya hesabı açarak amigurumilerinizi bu hesaba yüklemelisiniz. Daha sonra takipçilerinizi arttırıp satış yapabilirsiniz.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi Minik Çilek Yapımı Farklı Fikirler

Amigurumide bağlı olmak zorunda olduğunuz standart kalıplar yoktur. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak harika fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için herkes tarafından da bilinen ve çok tercih edilen iki fikri açıklayacağız. İlk olarak amiguruminizi tarifte yazan yani olması gereken boyutlarından çok daha küçük yaparak bir çilek anahtarlık yapabilirsiniz. Ya da amiguruminizi tarifte yazan boyutlarından çok daha büyük yaparak bir çilek yastık yapabilirsiniz.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi yapımına yeni başlayan ve hemen bırakan insanlar genelde zor modeller seçerek amigurumiye başlıyorlar. Amigurumi minik çilek yapımı yeni başlayan birinin rahatça yapabileceği seviyede bir modeldir ve bu yüzden eğer yeni başlıyorsanız bu modelle başlamanızda fayda var. Her işte olduğu gibi amigurumide de biraz kendinizi geliştirdikten sonra daha iyi işler yapmaya başlayabilirsiniz ve bu yüzden başlangıç için zor model seçmek yanlış bir tercihtir.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Amigurumi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır bunlardan en önemlisi ise malzemeleri alırken ip seçimi. İpinizin kanserojen madde içermemesi ve kaliteli olması gerekmektedir. Boyasını atmayan, kanserojen madde içermeyen ve kaliteli bir marka alarak sevdiklerinizin ya da müşterilerinizin sağlığını tehlike altına atmamış olursunuz. Aksi takdirde ucuz ve kalitesiz bir marka seçerseniz sevdiklerinizin sağlığını tehlike altına atmış olursunuz. Bunu da tabi ki istemezsiniz bu yüzden ip seçimi dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Malzemeleri de hallettikten sonra amigurumi yapımını öğrenmeye başlayabilirsiniz. İnternetteki sınırsız Türkçe ve yabancı dildeki kaynaktaki videoları izleyerek, yazıları okuyarak öğrenebileceğiniz amigurumi sanatı öğrendikten sonra sizin için bir vazgeçilmez olacaktır. Amigurumide kendinizi geliştirdikten sonra da artık isterseniz bu hobiyi bir ek gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz. Kısa-uzun vadede para kazanabileceğiniz bu eski hobinizle para kazanmak için öncelikle bir sosyal medya hesabı açmalısınız.

Amigurumi Minik Çilek Yapımı

Daha sonra ise bu yaptığınız amigurumileri açtığınız sosyal medya hesabında paylaşmalısınız. Sosyal medya hesabınızın daha fazla insana ulaşması için yakın çevrenizden yardım isteyerek reklamınızı yaptırabilirsiniz. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi demek bunu da unutmamalısınız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise yalnızca orijinal ve ilgi çekici olabilecek amigurumilerinizi paylaşmalısınız. Bu sayede zaman geçirmek için başladığınız amigurumi hobinizi bir ek gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Fil Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Fil Nasıl Yapılır, Amigurumi Fil Tarifi ve Amigurumi Fil Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof