Aktif Moda

Amigurumi Minik Tavşan Yapımı

Amigurumi Minik Tavşan Yapımı

Çocuklarınız için sağlıklı bir oyuncak arayışındaysanız amigurumi oyuncak yapımını deneyebilirsiniz. El işi oyuncaklar çocukların sağlığı için çok önemlidir. Amigurumi minik tavşan yapımı yeni başlayanlar için oldukça uygundur. Doğal içerikli iplerden yapılan amigurumi oyuncaklar çocuğunuza zarar veren plastik oyuncaklardan daha faydalıdır. Bu oyuncakların yapımında genellikle tığ işi teknikleri kullanılıyor. Daha önce amigurumi oyuncak yaptıysanız hiç zorlanmadan bu oyuncağı yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncağımızı yaparken boyutunu biraz daha küçülterek anahtarlık haline getirebilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak Tavşan Modelleri

Amigurumi Minik Tavşan Tarifi

Amigurumi minik tavşan yapımı için gri renkli ve istediğiniz renklerde ip gerekiyor. Amigurumi oyuncağımıza kafasını yaparak başlıyoruz. Yapımı oldukça kolay olan minik tavşanın kafasını aşağıdaki tarife uyup yapabilirsiniz. Kafanın yapımı bittikten sonra içini elyaf ile doldurup kapatıyoruz. Daha sonra gövdenin yapımına başlıyoruz. Tarifteki oyuncağımıza kazak örülmüş. Siz isterseniz gri renk ile devam edip tam bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kazakla örmeyi düşünüyorsanız dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Gövdenin içini doldurduktan sonra ayak ve bacak yapımına başlıyoruz.

Amigurumi oyuncağımızın son adımı olarak kol ve tavşan kulaklarını yapıyoruz. Kulakların hep dik durmasını istiyorsanız içini elyaf ile doldurabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm sağladığı için ben doldurmamayı tercih ediyorum. Oyuncağa dilerseniz bir şapka da örebilirsiniz. Bütün parçaları hazırladıktan sonra birleştiriyoruz. Oyuncağımız bu kadar kolay bir şekilde hazır oluyor. Amigurumi oyuncağınızın içini dilerseniz boncuk elyaf ile de doldurabilirsiniz. Daha küçük boyutlarda bir tavşan yapacaksanız kazaksız yapmanızı öneriyorum. Amigurumi oyuncağınızın yapımı için uygun tığ tercih etmeniz çok önemlidir.

Amigurumi Minik Tavşan Modelleri

Amigurumi oyuncağı pek çok farklı modelde yapabilirsiniz. Amigurumi minik tavşan yapımı için çok basit malzemelere ihtiyacınız var. Amigurumi minik tavşan anahtarlık yapabilirsiniz. Sevdiklerinize bu oyuncak modellerinden yapıp hediye edebilirsiniz. Yapımı oldukça zevkli olan bu oyuncak modelleri ile çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyuncağın kazağını tariftekinden farklı bir renkte yapabilirsiniz. Dilerseniz oyuncağa kazağı ayrı bir şekilde örebilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuz istediği kazağı oyuncağına kolayca giydirebilir. Amigurumi tavşan oyuncağına bütün çocuklar bayılacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Lif Modelleri başlıklı konuda; En Beğenilen Lif Modelleri, Lif Modası ve lif modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof