Aktif Moda

Amigurumi Olivia Bebek Tarifi

Amigurumi Olivia Bebek Tarifi

Amigurumi dünyasında çok popüler olan Olivia bebek ünlü bir amigurumi tasarımcısı olan tinyminidesign’ın tasarımı. Çok sevilen bu bebeğin farklı modellerini de yapabilirsiniz. Tamamen tığ teknikleri kullanılarak yapılan bu oyuncak özellikle kız çocuklarının çok seveceği bir oyuncak. Amigurumi Olivia bebek tarifi oldukça pratik. Daha önceden amigurumi bebek deneyiminiz varsa hiç zorlanmadan bu oyuncağı yapabilirsiniz. Oyuncağınızın rengi için çocuğunuzun sevdiği renkleri kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun sevdiği renkleri kullanmak çocuğunuzun oyuncağa daha çok bağlanmasına yardımcı olur.

Amigurumi Oyuncak Bebek Modelleri

Amigurumi Olivia Bebek Yapımı

Amigurumi oyuncağımız aslında diğer bebeklerden çok farklı değil. Amigurumi Olivia bebek tarifi için ten rengi ipe ve dilediğiniz renklerdeki ipe ihtiyacımız olacak. Amigurumi oyuncağımızın öncelikle kafasını yapıyoruz. 33 örgü sırası ile oyuncağımızın kafasını bitirmiş oluyoruz. Daha sonra içini doldurup kafa kısmını dikiyoruz. Amigurumi güvenli gözleri yerleştiriyoruz. Daha sonra oyuncağımıza sevimli bir burun dikiyoruz. Burunu kafaya dikerken gözler ile orantısına dikkat ederseniz çok daha güzel görünen bir oyuncağa sahip olursunuz.

Amigurumi oyuncağınızın gövdesini ten rengi ip ile örebilirsiniz. Bu sayede çıkarılabilir pek çok kıyafete sahip olabilir. Oyuncağın el ve kol kısımlarını yaparak devam ediyoruz. Ayak ve bacaklarını da ördükten sonra oyuncağımızın bütün parçaları hazır olmuş oluyor. Kafa ile gövdeyi birleştirmeden önce yüzüne ifade dikiyoruz. Gözlerinin üzerine kirpik de dikiyoruz. Kafanın iç kısmından gizli dikiş ile hem kirpik ve kaş dikiyoruz. Daha sonra kırmızı ip ile dudak kısmını dikiyoruz. Burnu da ekledikten sonra oyuncağımız oynamaya hazır hale geliyor.

Amigurumi Olivia Bebek Modelleri

Amigurumi Olivia bebek tarifi kullanılarak çok farklı oyuncak bebek modelleri yapılabilir. Dilediğiniz saç rengine sahip bebeği kendiniz örebilirsiniz. Renkli ipler kullanarak farklı elbiseler de örebilirsiniz. Özellikle kız çocukları bu oyuncağa bayılıyor. Amigurumi oyuncağı biraz daha ufak boyutlarda örerek sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz. Bebeğinizin elbisesini kumaş ile dikerseniz çok daha profesyonel oyuncaklara benzeyecektir. Elinizde kalan fazla kumaşları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Kış mevsiminde örgü kıyafetler ile oyuncağınızı güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Lif Modelleri başlıklı konuda; En Beğenilen Lif Modelleri, Lif Modası ve lif modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof