Aktif Moda

Amigurumi Örgü Kardan Adam Tarifi

Amigurumi Örgü Kardan Adam Tarifi

Herkese merhaba. Amigurumi tarifleri verdiğimiz yazılarımız deva ediyor. Amigurumi oyuncaklar nasıl yapılır bilmiyorsanız teknikleri detaylı bir şekilde anlattığımız yazımızdan öğrenebilirsiniz. Amigurumi tekniklerini öğrenmesi oldukça kolaydır. Bolca pratik yaparak istediğiniz oyuncakları yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncaklar oldukça şirin ve çocuklarınızın bayılacağı oyuncaklardır. Çocuğunuzun sağlıklı bir oyuncak ile oynamasını istiyorsanız amigurumi oyuncak örebilirsiniz. Sitemizdeki amigurumi tariflerinden faydalanarak çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda amigurumi örgü kardan adam tarifi vereceğim. Amigurumi örgü kardan adama çocuklarınız bayılacak. İsterseniz hediye olarak sevdiklerinize hediye edebilir veya dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Amigurumi örgü oyuncağın yapımı oldukça kolaydır. Yeni başladıysanız bile kolaylıkla amigurumi oyuncağı yapabilirsiniz.

Amigurumi Örgü Kardan Adam İçin Gerekli Malzemeler

Amigurumi Kardan Adam için gereken malzemeler oldukça basit. Amigurumi oyuncak için Alize Coton Gold ve Yarn Art Jeans iplerinden kullanabilirsiniz. Amigurumi oyuncağımız için bu ipleri bulamazsanız Nakonun Pırlanta serisindeki ipi kullanabilirsiniz. Kardan adam için 5 adet ip gerekiyor. Ancak elinizde artan ipiniz varsa bunları değerlendirebilirsiniz. Oyuncağımızın boyutu yaklaşık 20 cm olacağından çok fazla ip gerektirmiyor. Amigurumi oyuncak için 2.5 mm kalınlığındaki tığı kullanabilirsiniz. Amigurumi güvenli gözler 6 mm kullanabilirsiniz. İçini doldurmak için boncuk elyaf veya normal elyaf kullanabilirsiniz. Yüzünü işlemek için yorgan iğnesi ve naylon ip kullanabilirsiniz. Gereken malzemeler işte bu kadar basit.

Amigurumi Örgü Kardan Adam Tarifi

Amigurumi oyuncağımızın önce kafasını yaparak başlıyoruz. Örerken 9 ve 10 sıraları arasında amigurumi güvenli gözleri 5 sık iğne boşluk bırakarak koyabilirsiniz. Daha sonra gövde için sihirli halka ile başlıyorsunuz. Daha sonra 21 turda oyuncağımızı bitiriyoruz. Düğmelerini siyah ip ile yapabilirsiniz. Düğmeler için sadece sihirli halka içine 6 sık iğne yapıyorsunuz. Burun için turuncu iple sihirli halka içerisine 4 sık iğne yapıp başlıyoruz. Her ilmeğe tek sık iğne yaparak toplam 8 sık iğne yapıyorsunuz. Daha sonra bir adet uzun bir adet kısa kol örüyoruz. Daha sonra kırmızı iple atkı ve şapka örüyoruz. Oyuncağımız oynanmaya hazır hale geliyor.

Tarif

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Lif Modelleri başlıklı konuda; En Beğenilen Lif Modelleri, Lif Modası ve lif modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof