Aktif Moda

Amigurumi Penguen Pingu Tarifi

Amigurumi Penguen Pingu Tarifi

Penguenler çocukların çok sevdiği hayvanlardır. Paytak paytak yürüyüşleriyle dikkat çeken bu hayvanlar çok seviliyor. Amigurumi oyuncaklar özellikle 4 – 6 yaş arasındaki çocuklar için ideal. Amigurumi Penguen Pingu tarifi oldukça açıklayıcı. Yapımı çok zorlamayan bu oyuncak modeli ile küçük çocukların sevgisini kazanabilirsiniz. Amigurumi oyuncaklar el işi oyuncak olduğu için çocukların sağlığına oldukça faydalıdır. Doğal iplerle yapılan amigurumi oyuncaklar hazır oyuncaklara göre çok daha sağlıklı. Dilerseniz oyuncaktan bir adet kız bir adet erkek yapabilirsiniz.

Amigurumi Penguen Oyuncak

Amigurumi Penguen Pingu Yapımı

Oyuncağın yapımı için 2.5 mm tığ kullanmalısınız. Amigurumi oyuncağınız için Yarnart ya da Nako Pırlanta ip serisinden faydalanabilirsiniz. Amigurumi penguen pingu tarifi öncelikle beyaz renk ile başlıyor. Sihirli halka yaparak 6 zincir çekiyoruz. Sihirli halkamızın ipini çekerek daraltabilirsiniz. Bu şekilde yuvarlak yapıyorsunuz. Yuvarlağa 6 çift sık iğne yapıyoruz. Daha sonra 12 sık iğne ile sırayı bitiriyoruz. Yeni sıraya 1 sık iğne ve 1 arttırma yapıyoruz. 18’e tamamlayınca sırayı bitiriyoruz.

Aşağıdaki tarife uyarak ilerlediğimizde beyaz kısmını bitiriyoruz. Daha sonra aynı kafaya siyah kısmını yapıyoruz. Kafa kısmını bitirince yarısı beyaz yarısı siyah olacak şekilde gövde kısmına başlıyoruz. Daha sonra oyuncağımızın kol kısmını yapıyoruz. Daha gerçekçi görünmesi için oyuncağınızın kol kısmını doldurmayabilirsiniz. Daha sonra oyuncağınızın ayaklarını da turuncu ip ile örüyoruz. Daha gerçekçi görünmesi için bu parçaların da içini doldurmuyoruz. Dilerseniz fiyonk örüp erkek penguenin boynuna takabilirsiniz. Kız penguenin kafasına toka niyetine takabilirsiniz. Oyuncağınızın daha gerçekçi görünmesi için turuncu burun yapabilirsiniz.

Amigurumi Penguen Pingu Modeli

Amigurumi penguen oyuncağımızı çok daha farklı modellerde yapabilirsiniz. Oyuncağı dilerseniz kızlı erkekli yaparak takım olmalarını sağlayabilirsiniz. Amigurumi penguen pingu tarifi yapımı oldukça eğlenceli oyuncaklardan bir tanesidir. Yeni başlayanlar için de oldukça kolay bir model olan amigurumi penguenin yapımı çok eğlencelidir. Penguen oyuncağı çocuğunuzun yıl başı çekilişlerinde verebilirsiniz. Çocuğunuz bu oyuncağı yanınızdan ayırmayacak. Oldukça sevimli görünen amigurumi oyuncağınızın daha sevimli görünmesi için 6 mm amigurumi güvenli göz kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Lif Modelleri başlıklı konuda; En Beğenilen Lif Modelleri, Lif Modası ve lif modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof