Aktif Moda

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır?

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır?

Özellikle arkadaşınız Galatasaraylı ile o zaman bu amigurumi sevimli aslan nasıl yapılır sorusunun cevabı en çok sizin işinize yarayacaktır. Bu sevimli aslanı ona hediye ederek kesinlikle onun kalbini kazanabilirsiniz ve onunla olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Bunun dışında da çok samimi olduğunuz Galatasaraylı olmayan bir arkadaşınıza bunu hediye ederek ona küçük küçük sataşabilirsiniz. Tabi bu amigurumi sevimli aslanın tek özelliği bir takımı yansıtmak değil aynı zamanda da orman kralı olmak.

Amigurumi sevimli aslan nasıl yapılır sorusunun cevabı bir tek takım tutmayı çok seven arkadaşlarınızın işine yaramayacak. Sevimli dostlarınız aynı zamanda çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak. Bu tatlı duruşu ile çocuğunuza amigurumi sevimli aslan oyuncağını hediye ederek onun çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir tane aslan bir tane kaplan yaparak çocuğunuz ile oyunlar oynayabilir onunla aranızda ki bağları güçlendirebilirsiniz. Özellikle onunla oyun oynamanız onun gözünden kaçmayacak daha da mutlu olmasını sağlayacaktır.

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır?

Amigurumi oyuncaklar gerçekten çocuklarımızı çok mutlu ediyor ve hem fiziksel olarak hem de ileriye dönük olarak sağlığını koruyor. İleriye dönük olarak dediğimiz daha sağlıklı hayal kurabilme hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmektir. Bu sevimli aslanlar ile çocuğunuz oynadıkça hayal gücü gelişecek oynarken zevk alacaktır. Özellikle de sizin içinizin rahat olması çok önemli. Bunun sebebi ise amigurumi oyuncakların ne doğaya ne de çocuklarınıza hiçbir zararı yoktur. Bu yüzden çocuklarınız ile rahatça oynayabilirsiniz ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ek olarak bu amigurumi oyuncağın sizin sağlığınız içinde çok önemli rolü vardır. Örgü örmek insanı stresten uzaklaştırır ve rahatlamasını sağlar. Stresten sizleri korur ve depresyona girmenizi önler. Ayrıca hafızanızı kuvvetlendireceği için ilerde Alzheimer ya da bunama gibi ciddi hastalıklara karşı önlem olur. Stresten uzak tutacağı için stresin getireceği panik atak, egzama ya da daha ciddi hastalıklara karşı koruyacaktır. Küçücük bir aslan bile örmeniz hem sizin hem de çocuğunuzun hayatına oldukça büyük katkı sağlıyor. Bunu yaparken de sağlığınızı asla bozmuyor.

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır?

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır? Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Püf Noktaları Nelerdir?

Artık gelebiliriz amigurumi sevimli aslan nasıl yapılır sorusunun cevabını vermeye. Amigurumi aslan yapımı oldukça basit ve çok zamanınızı harcamayacak bir örgüdür. Yaptığınız zaman ise oldukça mutlu olmanızı sağlayacak kadar güzel olmuş olacaktır. Fakat öncesinde belirtmeliyim ki eğer hayatınızda hiç amigurumi aslan yapmadıysanız ilk yaptığınız için yaparken zorlanabilir ve çok güzel sonuç elde edemeyebilirsiniz. Eğer ilk defa amigurumi yapıyorsanız daha da çok zorlanabilirsiniz. Bunun sebebi aslan yapımının daha çok orta düzey olmasıdır. Ama eminim sizler bu sevimli aslanı oldukça güzel yapacaksınızdır.

Amigurumi aslanı yapmak zor değil fakat dediğimiz gibi orta düzey. Eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız ama yine de el işinize pratikliğiniz var ise o zaman zorlanmadan bu sevimli amigurumi aslan oyuncağını yapacaksınızdır. Zaten dantel işlerine başlayanlar dantel çalışmaktan sıkıldıktan sonra amigurumi ile devam edebilirler.

Amigurumi Sevimli Aslan Nasıl Yapılır?

Sevimli aslan amigurumi oyuncağını yapmanız için bir tane açık kahverengi yarı akrilik ip kullanabilirsiniz. İpin kaliteli olması amigurumi oyuncağınızın uzun ömürlü olması için önem taşımaktadır. Örmek için 2.5 mm tığ kullanabilirsiniz. Böylelikle daha sıkı örülmüş güzel bir amigurumi aslan elde edebilirsiniz. Ayrıca 1 beyaz iplik ve 1 adette koyu kahverengi ip gerekli olacaktır. Her şey bittikten sonra bu sevimli güzel amigurumi oyuncağınızın boyu 21 cm olacaktır. Eğer sevimli amigurumi oyuncağını kesin yapmaya karar verdiyseniz şimdiden kolay gelsin size.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Eşek Dodo Nasıl Yapılır? başlıklı konuda; Amigurumi Eşek Dodo Yapımı, Amigurumi Sevimli Eşek Dodo Nasıl Yapılır? ve Eşek Dodo Nasıl Yapılır hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof