Aktif Moda

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi yapmak boş vakitlerinizi değerlendirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir hobidir. Eğer evde çok canınız sıkılıyorsa ve günün büyük bir bölümünü evde geçiriyorsanız, yeni bir hobi edinmek istiyorsanız siz de amigurumi yapabilirsiniz. Amigurumi yapmak ilk etapta pek de kolay değildir. Yeni öğrenen biriyseniz ve daha önce hiç örgü işleriyle bir tecrübeniz olmamışsa kısa bir adaptasyon süreci geçirmeniz mümkün. Ancak amigurumi sevimli kaplumbağa yapımı yeni başlayan biri için ideal bir model olabilir ve kısa sürede de tamamlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilir.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumiye yeni başlayan insanların yaptığı en büyük hatalardan biri ise zor modeller seçerek ve daha sonra yapamayınca amigurumiyi bırakarak bir daha yapmak istememeleridir. Siz bu hataya düşmemelisiniz ve başlangıç için kolay ve çabuk tamamlanabilen bir model seçmelisiniz. Bu yazımızda sizlere anlatacağımız sevimli kaplumbağa modeli tam da sizin işinize yarayacak bir model olacaktır. Yeni başlayanlar için ideal modelleri sitemizdeki diğer yazılardan, Türkçe ve yabancı dildeki bir çok kaynaktan okuyup, izleyerek takip edebilirsiniz ve kendinizi geliştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı Maliyeti

Eğer pandemi sürecinde evdeyseniz ve çocuğunuz da sürekli sizden oyuncak istiyorsa ancak siz de hem hijyen hem de maddi açıdan dışarıdan oyuncak almak istemiyorsanız amigurumi yapmaya başlayabilirsiniz. Amigurumi sevimli kaplumbağa yapımı sayesinde maliyeti çok düşürerek çocuklarınıza, sevdiklerinize onları çok mutlu edecek hediyeler yapabilirsiniz. Amiguruminin bu kadar düşük maliyetli olması malzemelerinin büyük çoğunluğunun evinizden temin edilebilmesinden kaynaklanmaktadır. Amigurumi yaparken ihtiyaç duyduğunuz çoğu malzeme evinizde bulunabilir.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı Malzemeleri

Ancak yine de amigurumi yaparken ihtiyaç duyacağınız malzemelerin büyük çoğunluğunu evinizden temin etseniz de dışarıdan almanız gereken önemli malzemeler vardır. Dışarıdan almanız gereken en önemli malzeme ise iptir. İp seçiminde çok dikkat etmelisiniz. Amiguruminin temel malzemesi olan ipi seçerken dikkatli ve özenli davranmakta fayda var. Amigurumi genellikle çocuklar için yapılan bir hediye olduğundan dolayı ve çocuklar da ellerine geçen şeyleri ağızlarına götürdüğü için amigurumide kullanacağınız ip kaliteli ve sağlıklı olmalıdır. Aksi takdirde sevdiklerinizin sağlığını tehdit altına atabilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanılır Mı?

Amigurumi sevimli kaplumbağa yapımı ya da herhangi bir amigurumi yapımı ile para kazanmak mümkün. Amigurumi yaparak cep harçlıklarını çıkaran insanlar olduğu gibi ülkemizde de tüm dünyada da amigurumi yaparak ve tüm günlerini bu iş ile geçirerek geçimlerini sağlayan insanlar da vardır. Amigurumi ile para kazanmaya başlamak için öncelikle amigurumi yapımında profesyonelleşmelisiniz. Kendinizi sürekli geliştirmelisiniz ve insanların dikkatini çekeceğini düşündüğünüz yeni amigurumi modelleri bularak bunları hayata geçirebilmelisiniz. Daha sonra ise amigurumi sayesinde para kazanmaya başlamak için ilk adımı atabilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi yaparak para kazanmanın ilk adımına gelmeden önce kendinizi geliştirip bu işte profesyonelleşmeye başlamalısınız. Daha sonra ise bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Bu hesapta paylaşacağınız amigurumiler en iyileriniz olmalı çünkü bu hesap satış odaklı bir hesap olduğu için insanların dikkatini çekecek paylaşımlar yapmalısınız. İnsanların dikkatini çekmek için daha önce yapılmamış olanı yapmalısınız. İnsanların ilgi alanlarına göre çeşitli modelleriniz olmalı ve bunları hayata geçirebiliyor olmalısınız.

Amigurumi Sevimli Kaplumbağa Yapımı

Daha sonra ise eğer insanlar yaptığınız amigurumileri beğenirlerse sizden sipariş verebilirler. Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumi sevimli kaplumbağa yapımı için malzeme alırken dikkat etmeniz gereken bir şey vardır. Bu da ip seçimidir. İpiniz kanserojen madde içermemeli, kaliteli olmalı ve boyasını atmamalıdır. Aksi takdirde sevdiklerinizin sağlığını tehlike altına atmış olabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Tatlı Pamuk Prenses Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Pamuk Prenses Tarifi, Amigurumi Pamuk Prenses Yapımı ve Amigurumi Tatlı Pamuk Prenses Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof