Aktif Moda

Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Pandemi sürecinde evde çokça vakit geçiriyorsanız ve sürekli evde olduğunuz için zaman geçmiyorsa, yeni hobiler arıyorsanız amigurumi tam da size göre olabilir. Amigurumi, sevdikleriniz için harika hediyeler hazırlarken aynı zamanda keyifli ve öğretici vakit geçirmenizi sağlayan bir hobidir. Eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız ve örgü işleriyle de ilgilenmediyseniz kısa  bir adaptasyon süreci geçirebilirsiniz. Ancak söylemekte fayda var bu süreçte pes etmemelisiniz ve bolca pratik yaparak kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Amigurumi sevimli pasta yapımı yeni başlayanlar için ideal bir modeldir.

Pasta modeliyle amigurumiye başlıyorsanız çok şanslısınız demektir. Hem yapımı çok zor değildir hem de çok keyifli bir yapım süreci vardır. Amigurumiye yeni başlayan insanların yaptığı en büyük hata olan başlangıçta zor bir model seçerek başlama hatasını yapmamalısınız. Yeni başlayıp zor model seçen insanların büyük çoğunluğu yapamadığı için amigurumiyi bırakıp küsmektedir. Sizin ihtiyacınız olan hem kolay bir model hem de çabuk bitecek bir modeldir. Çabuk bitmesi önemlidir çünkü hızlıca bitirirseniz yeni modellere geçmek için hevesiniz artacaktır ve bu sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Amigurumi Ahududulu Pasta Yapimi - Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi yukarıda da söylediğimiz gibi sevdiklerinize, çocuklarınıza harika hediyeler hazırlayabileceğiniz ve bu hediyeleri hazırlarken de çok keyifli vakit geçireceğiniz bir örgü sanatıdır. Genellikle insanlar tarafından hobi olarak bakılan bu örgü sanatına bazı insanlar ek gelir kaynağı olarak da bakıyor ve para kazanabiliyorlar. Dünyada pek çok örneği olan amigurumiyle para kazanmanın ülkemizde de gittikçe yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Eğer siz de amigurumi yaparak para kazanmak istiyorsanız bazı aşamalardan geçmelisiniz ve sonrasında para kazanabilirsiniz.

Amigurumi Bogurtlenli Pasta Tarifi - Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Öncelikle bu işe profesyonel bakmalısınız ve insanların dikkatini çekeceğini düşündüğünüz model fikirleri bulmalısınız ve daha önce denenmemiş olanı, yapılmamış olanı yaparsanız da satış hızınız artar ve şansınız yükselir. Kendinizi internet üzerindeki ve sitemizdeki sayısız yazıyı okuyarak, videoları izleyerek geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten, insanların dikkatini çekecek fikirler bularak hayata geçirmeye başladıktan sonra ise amigurumi sayesinde para kazanmak için atacağınız bir diğer adım ise bir sosyal medya hesabı açmaktır. Bu hesap ürünlerinizle müşterileriniz arasında bir köprüdür.

Amigurumi Pasta Tarifi 1 - Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Bu hesapta yalnızca en iyi amigurumilerinizi paylaşmalısınız ve müşterilerinize dikkat çekici bir portföy sunmalısınız. İnsanlar eğer yaptığınız işleri beğenirlerse ve dikkatlerini çekmeyi başarırsanız bir süre sonra size sipariş verecekler ve amigurumiyle para kazanmaya başlamanızı sağlayacaklardır. Sipariş vermelerinin hızlı olmasını istiyorsanız amigurumiden para kazanmak için açtığınız bu sosyal medya hesabında çok kaliteli, güzel görünen amigurumi modelleri sunmalısınız. Unutmayın ki amigurumi satışı yapan insan sayısı oldukça fazla onların aralarında kaybolmamak içi bir farkınız olmalı.

Amigurumi Pasta Yapimi 1 - Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı

Amigurumi Sevimli Pasta Yapımı Seçenekleri

Amigurumi yapmanın en güzel yanlarından biri de hayal gücünüzü istediğiniz gibi kullanabilmeniz yani bir sınır olmaması. Size verilen amigurumi tarifindeki ölçüleri istediğiniz gibi değiştirerek çok ilginç şeyler ortaya koyabilirsiniz. Örneğin tarifte yazılı olan amigurumi sevimli pasta yapımı için ölçüleri değiştirebilirsiniz. Tarifte yazılı olan pastanın olması gerektiği boyutlardan çok daha küçük yaparsanız eğer çok şirin bir pastalı anahtarlık elde edebilirsiniz. Ya da olması gereken boyutlardan çok daha büyük yaparak ise kocaman bir pasta yastığınız olabilir. Daha farklı fikirler de bulabilirsiniz.

Amiguruminin tüm dünyada ve ülkemizde bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden biri ise maliyetinin çok düşük olmasıdır. Dışarıdan almak istediğiniz herhangi bir oyuncağın neredeyse çeyreği fiyata denk getirebileceğiniz bir hobi olan amigurumi sevimli pasta yapımı çok keyifli ve eğlenceli bir hobidir.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.