Aktif Moda

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Hepimiz sincapların ne kadar sevimli hayvanlar olduğunu biliyoruz. İçten içe bu sevimli sincaplara karşı bir sempatimiz var diyebiliriz. Özellikle çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılamayı çok istediğimiz şu zamanlarda bu amigurumi sevimli sincap tarifi işimize yarayabilir. Özellikle göbek kısmına elyafı biraz daha çok koyarak daha şişman ve dolayısıyla daha çok sevimli sincap yapabilirisiniz. Eminim bu sevimli amigurumi sincap çok hoşuna gidecektir.

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Amigurumi sevimli sincap tarifi ile sadece çocuklarınıza oyuncak yapmak zorunda değilsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak verebilir ya da biraz daha büyüterek yastık bile yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yatak arkadaşı olarak da kullanabileceğiniz bu sevimli sincapları evcil dostlarınız için çiğneme oyuncağı olarak da kullanabilirsiniz. Hatta biraz daha boyutunu küçülterek çantalarınızın, kalemliklerinizin, cüzdanınızın fermuarlarına takabilirsiniz. Hatta dilerseniz anahtarlık olarak da bu sevimli sincabı seçebilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Peki amigurumi sevimli sincap tarifi sadece bu kadar şeyi yapmak için mi işinize yarayacak? Kesinlikle hayır. Sosyal medyada ya da herhangi bir yerde uygun fiyatlara satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer durumunuz iyi ise o zaman sosyal medyada satıp yardıma ihtiyacı olan insanlara, hayvanlara ve doğaya bağış yapabilirsiniz. Daha fazlasını isterseniz o zaman bu sevimli sincap sayesinde sağlığınız korunuyor dersem çok şaşırır mısınız? Örgü örmek hem elinizi hem aklınızı meşgul tutacağı için sizi depresyondan, bunalma gibi ruhsal hastalıklardan uzak tutacaktır. Ayrıca stresi uzak tutar ve örgü örmek zihni dinç tuttuğu için alzehemer gibi ciddi rahatsızlıklara karşı da koruma sağlayacaktır.

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Amigurumi sevimli sincap bizleri mutlu ettiği gibi gördüğünüz üzere çok fazla da iyi şeylere yarıyor. Öyle ki para bile kazandırıyor. Eminim sizde bu özelliklerden birini kullanabileceğiniz hale geleceksinizdir. Amigurumi sevimli sincabı ilk defa deniyorsanız ve eğer fazla beceremediyseniz ya da güzel olmadıysa daha ilk deneme olduğu içindir. Zamanla düzeleceğine emin olabilirsiniz. Özellikle kendinizi tığ işlerinde geliştirmeye çalışıyorsanız ama dantel örmekten sıkıldıysanız amigurumi ile kendinizi geliştirebilir hem de bu sevimli amigurumiyi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi Nedir ? Amigurumi Sevimli Sincabı Yaparken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Amigurumi sevimli sincap yaparken bir çok önemli konu vardır. Fakat en önemlisi sağlığımızı etkileyen konudur. Amigurumi sincap yaparken ne sizlere zarar verir ne de amigurumi sincabı oynarken çocuğunuza zarar verebilir. Sadece amigurumi için ip alırken ipin kansorojen madde içermemesine ve bilindik bir marka olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca sevimli sincap yaparken takma göz takacaksanız sürekli olarak gözün çıkıp çıkmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü ne kadar sıkı dikmiş olursanız olun sökülebilir. Çocuğunuz eğer küçük ise onu yutabilir. Bu olumsuz durumu kaldırmak için sürekli olarak oyuncağınızın gözünü kontrol etmelisiniz. Eminim bu oyuncak size uğur ve mutluluk getirecektir.

Amigurumi Sevimli Sincap Tarifi

Amigurumi sevimli sincap evimizin dekorasyonuna bile çok şey katabilir. Boş bir kitaplık rafında ya da üzerinde yastık olmayan koltuklara süs olarak kullanabilirsiniz. Eminim çocuklarınızla amigurumi sincabı oynarken sincap sizin bağlarınızı güçlendirecek ve bu sincabı siz kendi ellerinizle hazırladığınız için sizlere çok minnettar olacaklardır. O sincabı her zaman saklayacaklarına emin olabilirsiniz. Dilerseniz sincabınızı kişileştirmek amacıyla sincabınıza kıyafet dikebilirsiniz ya da şapka takabilirsiniz. Ellerine bir çiçek daha yapabilir ve amigurumi sincabınızı daha sevimli hale getirebilirsiniz. İstediğiniz renkte yapabilirsiniz ve o renge uygun olarak papyon dahi takabilirsiniz. Eminim çok seveceğiniz bu modele bakmak bile size çok keyifli gelecektir. Sizlere daha şimdiden kolay gelsin dileklerimizi dileriz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Köpek Anahtarlık Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Anahtarlık Köpek Yapımı, Amigurumi Köpek Yapımı ve Amigurumi Sevimli Köpek hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof