Aktif Moda

Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı

Kaplumbağa çocukların en sevdiği hayvanlardan biridir. Her çocuk bir kaplumbağa oyuncağı olsun ister ve eğer sizin çocuğunuzun bir kaplumbağa oyuncağı yoksa ve siz de ona yapmak istiyorsanız amigurumi tam da size göre bir hobi olabilir. Hem boş vakitlerinizi dolu dolu değerlendirebilmeniz için hem de çocuklarınıza harika hediyeler verip onları mutlu etmek için amigurumi harika bir seçenektir. Amigurumi şirin kaplumbağa yapımı amigurumiye yeni başlayanlar için ideal bir modeldir. Yeni başlayan biri çok zor olmayan ve kısa sürede biten modeller seçerek amigurumiye başlayabilirler.

Amigurumiye yeni başlayan biriyseniz ve daha önceden örgü işleriyle ilgili bir tecrübeniz yoksa kolay modeller seçmelisiniz. Yeni başlayıp kısa sürede amigurumiyi bırakan insanların yaptığı en büyük hatalardan biri olan zor model seçimini yapmamalısınız ve kolay modellerle başlamalısınız. Kolay modellerle başlamanın avantajı kısa sürede biteceği için yeni modellere geçerken hevesinizi arttırır ve daha istekli yaparsınız. Yeni başlayan insanların yaptığı gibi sadece güzel göründüğü için zor modeller seçmek yapılacak en büyük yanlıştır ve bu amigurumiye kötü bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

Amigurumi Kaplumbaga Nasil Yapliri - Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanılır Mı?

Amigurumi yaparak para kazanmak mümkün. Amigurumi yaparak tüm dünyada ve ülkemizde binlerce, on binlerce insan para kazanıyor. Eğer siz de amigurumi şirin kaplumbağa yapımı ile başlayan amigurumi yolculuğunu para kazanabileceğiniz bir seviyeye taşımak istiyorsanız öncelikle geçmeniz gereken bazı aşamalar vardır. Daha sonra ise amigurumi yaparak para kazanabileceksiniz. Öncelikle kendinizi çok iyi geliştirmelisiniz ve bu işte profesyonelleşmelisiniz. İnsanların dikkatini çekebilecek yeni fikirler üretmelisiniz ve bunları hayata geçirebilecek bir seviyeye gelmelisiniz. Daha sonra ise amigurumiden iyi paralar kazanmak için atmanız gereken en son adıma geçebilirsiniz.

Amigurumiden para kazanmak için yapmanız gereken son şey bir sosyal medya hesabı açmaktır. Bu hesapta amigurumilerinizi paylaşacak ve onlara müşteriler bulacaksınız. Satış odaklı bir hesap olduğu için bu hesapta yalnızca en iyi amigurumilerinizi ve insanların dikkatini en çok çekecek modellerinizi paylaşmalısınız. Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumi yaparak tüm dünyada ve ülkemizde çok fazla insan para kazanıyor ve onlardan bir farkınız olmazsa onların arasında kaynayıp gidebilirsiniz. Bu yüzden farkınızı ortaya koymalısınız ve orijinal olmalısınız. Daha önce denenmemiş olanı deneyerek ve insanların dikkatini çekmeyi başarıp satış hızınızı da arttırabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizdedir.

Amigurumi Kaplumbaga Yapimi - Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı Malzemeleri

Amigurumi, Japonya’dan çıkarak tüm dünyaya yayılan ve çok popüler olan bir örgü sanatıdır. Ülkemizde de çok fazla kişi tarafından biliniyor ve severek yapılıyor. Amigurumi bu popülerliğini maliyetinin düşük olmasına borçlu diyebiliriz. Çok düşük maliyetlerle tamamlanabilen bu hobi herkesin gözdesi durumda. Amiguruminin maliyetinin bu kadar düşük olmasının temel sebebi amigurumi şirin kaplumbağa yapımı için ihtiyacınız olan ve kullanacağınız malzemelerin büyük çoğunluğunun evinizde bulunuyor olması. Dışarıdan almanız gereken çok az şey olacaktır.

Amigurumi Sevimli Kaplumbaga Yapimi - Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı

Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumi için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizde de olan malzemelerdir. Ancak yine de dışarıdan almanız gereken bazı malzemeler vardır. Bunlardan en önemlisi de iptir. İp, amiguruminin en önemli ve en temel malzemesi diyebiliriz. İp seçiminde çok dikkatli ve özenli davranmalısınız. Amigurumi genellikle çocuklar için yapılan bir hediye olduğu için ve çocuklar da ellerine götürdüğü hemen hemen her şeyi ağızlarına götürdükleri için ipiniz sağlıklı olmalı. Kanserojen madde içermemeli ve boyasını atmamalı. Aksi takdirde minik hediyeler bir tehdit olabilir.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.