Aktif Moda

Amigurumi Şirin Sincap Yapımı

Amigurumi Şirin Sincap Yapımı

Sincap çocukların en sevdiği hayvanlardan biridir. Çocuklar sincapları çok sever ve onları çok tatlı, şirin bulurlar. Eğer sizin de çocuğunuz sincapları çok seviyorsa onlar için bir sincap oyuncağı yapabilirsiniz. Evde çok fazla zaman geçiriyorsanız ve bu zamanınızda bir hobi edinmek istiyorsanız amigurumi tam da size göre. Yaparken çok eğlenebileceğiniz yaptıktan sonra da sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz harika bir örgü sanatıdır amigurumi. Eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız ve örgü işlerinde de pek bir tecrübeniz yoksa başlangıç için amigurumi şirin sincap yapımı tam da size göre olacaktır.

Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumiye yeni başlıyorsanız ve daha önceden de bir tecrübeniz yok ise dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi de model seçimidir. Amigurumi yapan ve kısa sürede bırakmak zorunda kalan insanların yaptığı ortak bir hata vardır. Model seçimlerinde çok büyük hatalar yapmaktadırlar. Güzel göründüğü için zor model seçip sonrasında da başarısız olunca bir daha amigurumi yapmak istemezler ve amigurumiye küsebilirler. Siz yeni başlayan biri olarak bu hatayı yapmamalısınız ve kolay bir model seçerek işe başlamalısınız.

Amigurumi Şirin Sincap Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanılır Mı?

Bu sorunun cevabı tabi ki evet. Amigurumi yaparak tüm dünyada ve ülkemizde para kazanan çok sayıda kişi vardır. Bazıları cep harçlığını kazanırken bazıları da tam zamanını bu işe ayırarak geçimini amigurumi sayesinde sağlamaktadır. Eğer siz de bu söylediğimiz gibi amigurumi sayesinde para kazanmak istiyorsanız yani amigurumi şirin sincap yapımı ile başlayan amigurumi yolculuğunuzu ek gelir kaynağı yaratabileceğiniz bir seviyeye taşımak istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak kendinizi çok iyi geliştirmelisiniz. Profesyonelleşmeden başlamamalısınız.

Amigurumiden para kazanmak için bu işte çok iyi bir noktaya gelmelisiniz. Hayal gücünüzle el becerinizi birleştirerek insanların dikkatini çekebilecek yeni fikirler üretmelisiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi eğer insanların dikkatini çekemezseniz amigurumi yaparak para kazanan diğer insanların arasında yok olup gidebilirsiniz. Bu yüzden hem kendinizi çok iyi geliştirmelisiniz hem de insanların dikkatini çekebilecek fikirler üretmelisiniz. Amigurumide gelişmek için videolar izleyip yazılar da okuyabilirsiniz ancak amigurumi için yapmanız gereken asıl şey bol bol pratik yapmaktır.

Kendinizi geliştirdikten sonra ise yapmanız gereken son bir şey kalıyor. Amigurumilerinizi satacağınız bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Bu hesapta amigurumilerinizi paylaşacaksınız ve insanların dikkatini çekmeye çalışacaksınız. Satış odaklı bir hesap olduğu için yalnızca en iyi amigurumilerinizi paylaşmalısınız ve insanların dikkatini kısa bir sürede amigurumilerinize çekmeyi başarmalısınız. Aksi takdirde yukarıda da bahsettiğimiz gibi amigurumi sayesinde geçimini kazanan dünyada ve ülkemizde on binlerce kişi var. Onların arasında kaybolup gitmemek için çok titiz ve profesyonel davranmalısınız.

Amigurumi Şirin Sincap Yapımı

Amigurumi Şirin Sincap Yapımı Maliyeti

Amiguruminin tüm dünyada ve ülkemizde bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden biri de maliyetidir. Çok düşük bir maliyete sahiptir bunun sebebi de amigurumi şirin sincap yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizde olan malzemelerdendir. Bu sayede tek maliyetiniz dışardan almanız gereken birkaç malzeme olacak ve bu da maliyeti çok fazla düşürecek.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi amigurumi için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizde mevcut olan malzemelerdir. Ancak yine de dışarıdan almanız gereken bazı malzemeler vardır ve bunlardan en önemlisi de iptir. İp, amiguruminin en temel ve vazgeçilmez malzemesidir. İpiniz kanserojen madde içermemeli ve boyasını atmamalıdır. Sağlıklı bir ip seçimi yapmak çok önemlidir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Minik Aşçı Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Aşçı Nasıl Yapılır, Amigurumi Aşçı Tarifi ve Amigurumi Aşçı Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof