Aktif Moda

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Amigurumi, hem sevdiklerinizi mutlu etmeniz için hem de kaliteli vakit geçirebilmeniz için harika bir hobidir. Yapımı çok zor olmayan ve öğrendikten sonra bir alışkanlık haline gelebilen bu hobiye amigurumi tatlı kavanoz süsü yapımı ile başlayabilirsiniz. Eğer yeni başlayacaksanız ve daha önceden bir örgü tecrübeniz yok ise bu tarif tam size göre olabilir. Tüm dünyada giderek çok fazla yaygınlaşan bu hobi, ülkemizde de pandemi sürecinden dolayı iyice bilinmeye başladı. Genellikle ev hanımlarının ilgiyle takip ettiği, öğrenmeye çalıştığı bir örgü sanatı olan amigurumi aradığınız hobi olabilir. Başlangıç için zor tarifler denemek yerine bu yazımızda da anlattığımız kavanoz süsüyle başlayarak hem evinizdeki kavanozları süsleyebilir hem de amigurumiye güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı Maliyeti

Amigurumi maliyeti bakımından çok düşük ve yaparken kullanmanız gereken malzemelerin neredeyse tamamını evinizde de bulabiliyorsunuz. Bu yüzden pandemi sürecinde dışarıdan oyuncak almak istemiyorsanız ve çocuklarınız da sizden oyuncak istiyorsa amigurumi yapımını öğrenerek hem maliyeti en aza düşürmüş olursunuz hem de harika bir hobi edinmiş olabilirsiniz. Bu hobiyi yazının devamında da anlatacağımız gibi isterseniz ek gelir kaynağına çevirebilirsiniz.

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Amigurumiye başlayanların ve erkenden bırakanların en büyük hatası ise zor tarifleri denemektir. Eğer daha önce tecrübeniz yok ise ve amigurumi yapımını öğrenmek istiyorsanız zor değil de kolay tariflerle buna başlamalısınız. Amigurumi yapımına başlamak için en ideal tarif ise amigurumi tatlı kavanoz süsü yapımı olabilir. Hem yapımı çok zor değildir hem de yaparken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz ve mutfağınızdaki kavanozları rengarenk süsleyebilirsiniz.

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı İle Para Kazanmak

Amigurumi sadece sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, çocuklarınıza verebileceğiniz bir hobi olmaktan ziyade isterseniz eğer amigurumi yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu sizin kendinizi geliştirmenize ve profesyonelleşmenize bağlı. Eğer amigurumiyi çabuk kavrayıp orijinal işler ortaya koyabilirseniz tabi ki para da kazanabilirsiniz. Günümüzde amigurumi yaparak cep harçlığını çıkaran kişiler olduğu gibi amigurumi sayesinde geçinen insanlar da vardır.

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

Kendinizi geliştirdikten sonra yapmanız gereken şey bu amigurumilerinizi paylaşıp müşteriler bulabileceğiniz bir sosyal medya hesabı açmak ve aktif olarak kullanmak. Aktif bir şekilde orijinal işlerinizi paylaşarak müşteriler bulabilirsiniz. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi demek. Eşinizden dostunuzdan reklamınızı yapmaları için ricada bulunabilirsiniz ve bu sayede yavaş yavaş takipçi sayılarınızı arttırabilirsiniz. Amigurumi yapmadan önce malzemelerinizi alırken ip seçimi konusunda dikkatli ve özenli davranmalısınız. Çünkü ip seçimi çok önemli bir konudur ve sevdiklerinizin, müşterilerinizin sağlığını büyük ölçüde etkiler. Eğer kalitesiz ve boyasını atan bir ip markası alırsanız sevdiklerinizin sağlığını tehdit altına almış olursunuz. Bu yüzden kaliteli bir markanın ipini alarak içiniz rahat bir şekilde işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Amigurumi Tatlı Kavanoz Süsü Yapımı

İpinizi aldınız ve sıra amigurumiyi öğrenmeye geldiğinde ise amigurumi tatlı kavanoz süsü yapımı amigurumiye başlamak için ideal bir seçenektir. Bu tarif ile amigurumiye başlayabilir ve kendinizi geliştirmeye başlamak için ilk adımı atabilirsiniz. İnternet üzerinde bulunan sayısız Türkçe ve yabancı dildeki kaynaklar sayesinde okuyarak ve izleyerek amigurumi öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sitemizdeki yazılardan da faydalanabilirsiniz. Amigurumiyi öğrendikten sonra ise bol bol pratik yaparak kendinizi geliştirmeniz ve gördüğünüz modelleri yapabiliyor hale gelmeniz gerekiyor. Bu seviyeyi de geçtikten sonra bir sosyal medya hesabı açabilir ve yaptığınız amigurumileri orada paylaşarak müşteriler bulabilirsiniz. Yazının en başında da söylediğimiz gibi amigurumi yapımı için dikkat etmeniz gereken bir şey var bu da ip seçimi. İpinizin kaliteli ve boyasını atmayan bir markadan olması çok önemli.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Zürafa Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Sevimli Zürafa Tarifi, Amigurumi Sevimli Zürafa Yapımı ve Amigurumi Zürafa hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof