Aktif Moda

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı

Sincap çoğu çocuğun en sevdiği hayvanlardan biridir. Her çocuk sincap oyuncağının olmasını ister ve sincaplar genellikle çocukların favori oyuncaklarındandır. Eğer siz de çocuğunuza sincap yapmak istiyorsanız amigurumi tam da size göre olabilir. Japonya’dan çıkan ve tüm dünyada yaygın hale gelen örgü sanatı olan amigurumiyi kullanarak çocuklarınıza, sevdiklerinize harika hediyeler yapabilir ve onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer daha önce amigurumi yapmadıysanız ve örgü işlerinde de pek tecrübeniz yok ise amigurumi tatlı sincap yapımı başlangıç için ideal bir model olabilir.

Amigurumiye yeni başlayan biri olarak bilmeniz ve yapmamanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan en önemlisi de yeni başlayan ve kısa sürede amigurumiyi bırakan insanların yaptığı hataları yapmamaktır. Bu hataları bilip ders çıkarmalı ve yapmaktan kaçınmalısınız. Amigurumiye yeni başlayan ve kısa sürede bırakmak zorunda kalan insanların yaptığı en büyük hata ise güzel göründüğü için çok zor modelleri seçmeleridir. Çok zor modeller yeni başlayan birinin yapmasının imkansız olduğu modellerdir. Siz kolay bitecek modellerle başlayarak daha sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı Maliyeti

Amiguruminin tüm dünyada ve ülkemizde bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden biri de maliyetidir. Dışarıdan alacağınız herhangi bir oyuncağın neredeyse çeyreği fiyatına mâl ederek çocuklarınıza oyuncaklar yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Amiguruminin bu kadar düşük maliyetli bir hobi olmasının en büyük sebeplerinden biri de amigurumi tatlı sincap yapımı içini ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğunun evinizde olmasıdır. Amigurumi yapmak için çoğu malzeme evinizde bulunur ancak yine de dışarıdan almanız gereken önemli malzemeler vardır.

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı Malzemeleri

Dışarıdan almanız gereken malzemeler vardır demiştik. Bu malzemelerin en önemlisi de iptir. İp, amiguruminin en temel malzemesidir ve ip seçimi konusunda çok dikkatli davranmalısınız. Çünkü amigurumi genellikle çocuklar için yapılan bir hediyedir ve çocukların da neredeyse hepsi ellerine aldıkları şeyi ağızlarına götürürler. Bu sebeple ipiniz sağlıklı olmalıdır. İp seçerken çok titiz davranmalısınız ve ipiniz kanserojen madde içermemeli, boyasını atmamalı. Fiyatına değil kalitesine bakarak ip almak çok önemlidir. Aksi takdirde minik amigurumileriniz bir tehdit haline dönüşebilir.

Amigurumi Tatlı Sincap Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi yaparak para kazanmak mümkün. Eğer siz de isterseniz amigurumi tatlı sincap yapımı ile başlayan amigurumi maceranızı para kazanabileceğiniz bir ek gelir kaynağı haline dönüştürebilirsiniz. Dünyada ve ülkemizde amigurumi yaparak cep harçlığını çıkaran insanlar vardır. Aynı zamanda da tam zamanlı olarak bu işi yapan ve tüm gününü buna ayırıp geçimini de amigurumi ile kazanan insanlar da vardır. Siz de onlar gibi olmak istiyorsanız kendinizi çok iyi geliştirmelisiniz. İnsanların dikkatini çekecek yeni fikirler bulabilmeli ve bu fikirleri ortaya koyabilmelisiniz. Özgün olmalısınız ve daha önce yapılmamış şeyleri yapmayı denemelisiniz. Bu işi yapan rakiplerinizden farkınız olmalı.

Kendinizi bu işte profesyonel hissetmeye başladıktan sonra yani çok iyi geliştirdikten sonra amigurumi ile para kazanmak için son adımı atabilirsiniz. Bu son adım ise amigurumilerinizi paylaşacağınız bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Bu sosyal medya hesabı satış odaklı olacağı için yalnızca en iyi amigurumilerinizi koymalısınız ve insanların dikkatini kısa sürede çekmeyi başarmalısınız. Bu işi yaparak para kazanan pek çok insan var ve onların arasında kaybolmamak için insanların dikkatini çok kısa sürede ürünlerinize çekebilmelisiniz daha sonra ise insanlar ürünlerinizi beğendikçe sipariş verecekler ve siz de amigurumi hobiniz ile para kazanmaya başlamış olacaksınız.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Şirin Kaplumbağa Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Kaplumbağa Tarifi, Amigurumi Kaplumbağa Yapımı ve Amigurumi Şirin Kaplumbağa Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof