Aktif Moda

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi; sevdiklerinizi, çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz, güzel vakit geçirebileceğiniz ve zihninizi boşaltabileceğiniz bir hobidir. Amigurumi yapımı genellikle ev hanımları, anneler tarafından pandemi döneminde çok büyük ilgi görmüştür. Evdeki çocuklarına dışarıdan oyuncak almak istemeyen ve onları üzmekte istemeyen anneler kendi elleriyle amigurumiyle oyuncak yapımını öğrenmeye başlıyorlar. Amigurumiye eğer yeni başlıyorsanız amigurumi yavru ceylan yapımı tam size göre.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi sayesinde dertlerinizden, sıkıntılarınızdan uzaklaşıp bir süreliğine de olsa hayal gücünüzü de kullanarak kafanızı dinleyip, sakinleşeceksiniz. Eğer amigurumi ya da herhangi bir örgü işiyle daha önce hiç uğraşmamışsanız amigurumi yapımı sizi biraz zorlayabilir. El beceriniz varsa hızlıca kendinizi geliştirebilirsiniz. Zorlanıyorsanız eğer hemen pes etmemelisiniz ve uğraşmaya devam etmelisiniz. Kedi sadece çocuklarınız için değil tüm sevdiklerinizi için güzel bir hediye olabilir.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı Zor Mu?

Amigurumi yapmaya başlayanların yaptığı en büyük hatalar zor modeller seçmek ve bunları yapamayınca pes edip bırakmak. Kedi modeli amigurumiye başlamak için ideal bir modeldir. Hem çok zorlanmazsınız hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Amigurumi yavru ceylan yapımı eviniz için de çok güzel bir dekor olabilir ve evinizin havasını değiştirebilir. Hatta bu amigurumiyi evcil hayvanınıza oyuncak olarak da yapabilirsiniz. Ancak baştan uyaralım her taraf ip ve elyaf olabilir.

Amigurumi ile yapabileceğiniz hiçbir şeyin sınırı yoktur. Hayal gücünüzle el becerinizi birleştirip ortaya harikalar çıkarabilirsiniz. Ceylan yapımında da sadece aşağıda paylaşacağımız tarife uymak zorunda değilsiniz. İsterseniz ceylanınızı aşağıda da paylaştığımız tarifteki boyutlarından çok daha küçük yaparak minik bir ceylan anahtarlığı yapabilirsiniz. İsterseniz de ceylanınızın sadece kafasını yaparak ve normalden çok daha büyük yaparak sevimli bir ceylan yastığınız olabilir.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı Maliyeti

Amigurumi belki de en ucuz maliyetli hobilerden biridir. Yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin neredeyse tamamı zaten evinizde bulunma ihtimali yüksek olan şeylerdir. Dışarıdan almanız gereken çok az sayıda şey vardır ancak en önemli malzeme de dışarıdan alınması gerekendir. Amigurumi için ihtiyacınız olan malzemeler amigurumi için uygun ve %100 pamuk ağırlıklı farklı renklerde ipler. Seçilen ipe uygun kalınlıkta bir tığ. Makas, elyaf ve toplu iğnedir.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

İp seçimine çok dikkat etmelisiniz. İpiniz en kaliteli markadan olmalıdır ve kanserojen madde içermeyip, boyasını da atmamalıdır. Çünkü genelde ucuz fiyatlara satılan ipler kanserojen madde içerir ve boyasını atar bu da sevdiklerinizin sağlığını tehdit altına sokmuş olur. Eminiz ki bunu hiç kimse istemez. Bu yüzden ip seçimine çok dikkat etmelisiniz.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi sadece sevdiklerinizi ya da çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz bir hobi olmakla sınırlı değildir. İsterseniz amigurumi yaparak para da kazanabilirsiniz. Kısaca anlatmak gerekirse öncelikle bir sosyal medya hesabına ihtiyacınız var. Bunun da öncesinde amigurumi yapımında kendinizi geliştirip profesyonel bir şekilde yapabilmelisiniz. Daha sonra sosyal medya hesabı açabilirsiniz.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Bu hesapta paylaşabilmek için profesyonel bir şekilde amigurumi yapabiliyor olmalısınız. Kendinizi geliştirdikten sonra atacağınız amigurumiler özgün ve orijinal olmalıdır. Kendi tekniğinizi geliştirip yapabilirsiniz. Herkesin yapmadığı şeyleri yapmayı deneyebilirsiniz. Ne kadar amigurumi o kadar takipçi demek. Bu yüzden bir çok paylaşım yapmanız gerekecek. İlk başlarda sipariş alamazsanız pes etmeyip aynı hevesle, istekle yola devam etmelisiniz.

Amigurumi Yavru Ceylan Yapımı

Amigurumi yapmak yazının en başında da bahsettiğimiz gibi diğer hobiler kadar kolay değildir. Ancak öğrendikten, kendinizi geliştirdikten sonra amigurumiyle uğraşırken çok eğlenebilirsiniz. Para kazanmaya başlarsanız hem eğlenip hem kazanabilirsiniz. Bu yüzden en başta zorlansanız da pes etmemelisiniz. Pes edenlerin çoğu yanlış model ile amigurumi yapmaya başlayan ve yapamayınca pes etmekten başka çare bulamayan kişilerdir. Amigurumi yavru ceylan yapımı başlangıç için idealdir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Yıldız Yastık, Amigurumi Yıldız Yastık Tarifi ve Amigurumi Yıldız Yastık Tarifi Nedir? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof