Aktif Moda

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi geçtiğimiz yıllardan beri popülerliğini her yıl giderek arttıran ve ülkemizde de çok popüler olmaya başlayan bir örgü sanatıdır. Amigurumi, popülerliğini bu yılın çoğunda insanların pandemi dolayısıyla evde kalmasından ve evde canlarının sıkılmasıyla amigurumiye başlamasından dolayı daha da arttırmıştır. Eğer daha önceden bir amigurumi tecrübeniz yok ise ve örgü işleriyle de uğraşmamışsanız amigurumi yavru ördek yapımı başlangıç için çok güzel bir seçim olabilir.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı Zor Mu?

Amigurumiye başlayıp kısa bir sürede olmuyor diyerek bırakanların yaptığı en büyük hata zor modeller seçerek başlamaktır. Yeni başlayan biri için ideal bir model olan yavru ördek modeli hem zor değildir hem de kısa sürede biter. Yeni başlayan biri için amiguruminin pratik ve kısa sürede bitmesi önemlidir. Çünkü kısa sürede biten amigurumiler yeni başlayan kişiyi hem çok çabuk bir şey ortaya koyduğu için hem de kolay modelle başlamasından dolayı başarılı olduğu için daha çok amigurumi yapmaya sevk eder.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı Maliyeti

Amiguruminin belki de bu kadar çok popüler olmasının başlıca sebeplerinden birisi maliyetinin çok düşük olmasıdır. Amigurumi yavru ördek yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizde de bulabileceğiniz malzemelerden olduğu için maliyeti çok fazla düşüren bir hobidir. Maliyeti az olduğu için de tüm dünyada ve Türkiye’de bu kadar çok tercih edilmektedir ve sevilmektedir. Dışarıdan alacağınız normal bir oyuncağın fiyatının neredeyse çeyreğine mal olabilir.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı Hediyesi

Çocukların en sevdiği hayvanlardan biri olan ördek, onlara verilebilecek çok güzel bir hediyedir. Amigurumiyi bitirdikten sonra çocuğunuzun ya da sevdiklerinizin çocuğunun mutluluğunu görmek paha biçilemez bir keyif verir. İsterseniz kendi çocuğunuza oynaması için bir hediye olarak verebilirsiniz isterseniz de sevdiklerinize hediye vererek evlerine dekor yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi yapımı sadece sevdiklerinizi mutlu etmek için, hoş vakit geçirmek için değil isterseniz satış yaparak bir ek gelir kaynağı yaratabilmek için de güzel bir fırsattır. Kendinizi geliştirerek insanlar tarafından bilinirliğiniz artarsa çok çabuk satış yapabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Amigurumiyle günümüzde cep harçlığını çıkaran insanlar olduğu gibi geçimini bu şekilde sağlayan insanlar da mevcut.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi yavru ördek yapımı ile para kazanmak için öncelikle kendinizi geliştirmelisiniz ve bu işte profesyonelleşmelisiniz. Orijinal ve kimsenin yapmadığı işleri yaparak adınızı duyurmayı başarmalısınız. Daha sonra ise bir sosyal medya hesabı açarak müşterilerinize yaptığınız amigurumileri göstermelisiniz. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi. Sosyal medyada çok takipçiniz olursa potansiyel müşteriniz de o kadar çok olabilir.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Amigurumi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Amigurumi yapımından önce malzemelerinizi almak için dışarı çıktığınızda dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu vardır o da ip seçimidir. İpinizin kaliteli ve kanserojen madde içermeyen bir markadan olması çok önemlidir. Aksi takdirde sevdiklerinizin ya da müşterilerinizin sağlığını tehdit altına almış olabilirsiniz. Bu yüzden kaliteli bir markadan ip seçmelisiniz ve kanserojen madde içermemesine, boyasını atmamasına dikkat etmelisiniz. Bu çok önemli kurala mutlaka önem vermelisiniz.

Amigurumi Yavru Ördek Yapımı

Yukarıda da söylediğimiz gibi ip seçimi çok önemli ve çok dikkat etmeniz gereken bir konu var o da amigurumiye başlamadan önce ip seçerken ipinizin kaliteli bir markadan olmasına, kanserojen madde içermemesine ve boyasını atmamasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir marka alarak hem daha kaliteli işler ortaya koyabilirsiniz hem de kimsenin sağlığını tehlikeye atmamış olursunuz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Sevimli Panda Çıngırak Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Panda Çıngırak Tarifi, Amigurumi Panda Çıngırak Yapımı ve Amigurumi Sevimli Panda Çıngırak Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof