Aktif Moda

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi, 2020 yılında özellikle de bu pandemi sürecinde ününe ün katmıştır ve popülerliğini giderek arttırmıştır. Amigurumi aslında sizin keyif almanızı, hoş vakit geçirmenizi ve zamanınızı boşa geçirmemenizi sağlayan bir hobidir. Örgü işleriyle aranız iyiyse çok çabuk adapte olacağınız, daha önce hiç tecrübeniz yoksa da kısa bir pratikten sonra öğrenebileceğiniz bir hobidir. Daha önce hiç tecrübesi olmayanlar için amigurumi yıldız yastık yapımı çok ideal bir başlangıçtır.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi yapmak hem ruh sağlığınıza iyi gelecek hem de sevdiklerinizi mutlu etmenize yarayacaktır. Yaptığınız işten sonra sevdiklerinizin mutluluğunu görmekte sizi mutlu edecektir. Pandemi sürecinde eğer evde çocuğunuz ya da evcil hayvanınız var ise ve canları sıkılıyorsa amigurumi yapmak için harika bir sebebiniz var demektir. Amigurumi yaptıktan sonra isterseniz çocuğunuza verin isterseniz sevdiklerinize hediye edin. İsterseniz de amiguruminizi evinizde bir dekorasyon ürünü olarak kullanın.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı Malzemeleri

Amiguruminin 2020 yılında bu kadar popüler olmasının ve dünyada hemen hemen tüm ülkelerde bu popülerliğini giderek arttırmasının belli başlı sebeplerinden biri ise malzemelerinin hemen hemen hepsini evinizde de bulabilirsiniz. Tabi ki dışarıdan da almanız gereken bazı malzemeler de olacaktır. Amigurumi için ihtiyacınız olan malzemeler amigurumi için uygun ve %100 pamuk ağırlıklı farklı renklerde ipler. Seçilen ipe uygun kalınlıkta bir tığ. Makas, elyaf ve toplu iğnedir.

Amigurumi yapımı için belki de en kolay tariflerden biri olan amigurumi yıldız yastık yapımı eğer daha öncesinde örgü işleriyle ilgili biraz tecrübeniz var ise çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz modeldir. Eğer daha önce hiç tecrübeniz yok ise biraz zorlanabilirsiniz ancak pes etmemelisiniz. Pes etmediğiniz takdirde birkaç denemenin ardından çok daha başarılı işler çıkarabilirsiniz.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Bu yıldız şeklindeki yastık amigurumisini çocuklarınızın odalarına süs olarak koyabilirsiniz ya da evcil hayvanınız var ise ona da verebilirsiniz. Çocuklarınız bu amigurumi oyuncağa bayılacak. Her işte olduğu gibi amigurumiye başlarken de sabrınızın yüksek olması gerekmektedir. Yeni başladıysanız eğer ilk başlarda tökezleyebileceğiniz gibi kolay tariflerle başlamanız çok önemli. Amigurumiye yeni başlayıp daha sonra bırakan herkesin tek ortak hatasının genelde zor modelleri seçerek başladığını görmekteyiz.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı İle Para Kazanmak

Amigurumi yıldız yastık yapımı sadece hoş vakit geçireceğiniz bir hobi edinmek ya da sevdiklerinizi mutlu etmek demek değildir. İsterseniz amigurumi yaparak bir ek gelir kaynağı da oluşturabilirsiniz. Bunun için öncelikle amigurumi konusunda kendinizi geliştirmeniz ve profesyonelleşmeniz gerekir. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak kendinize özgü bir tarz yaratmalısınız. Yapılmayanı yapmalısınız ve insanların dikkatini çekecek yeni şeyler üretmelisiniz. Daha sonra ise para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Para kazanmaya başlamak için atmanız gereken ilk adım bir sosyal medya hesabı açmak. Amigurumilerinizi paylaşacağınız bu hesap sizin dükkanınız olacak. Yaptığınız amigurumilerin en güzellerini seçerek atmalısınız çünkü bu sosyal medya hesabı satış odaklı olduğu için dikkat çekici ve orijinal amigurumileri paylaşırsanız şansınız artar. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi demek. İnsanlar amigurumilerinizi görüp beğendikten sonra size mesaj gönderip kendileri için de yapmanızı isteyecekler ve para kazanmaya başlayacaksınız.

Amigurumi Yıldız Yastık Yapımı

Amigurumi yapmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken bir noktaya yazının en başında değinmiştik önemli olduğu için bir kez daha hatırlatalım. Malzemelerinizi alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken bir konu var o da ip seçimi. İpinizin kesinlikle kaliteli bir markadan olması gerekiyor. %100 pamuk ve kanserojen madde içermeyen bir ip seçimi sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumaya yardımcı olacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örme Çanta Modelleri başlıklı konuda; 2020 Örme Çanta, Çanta Modelleri ve Örme Çanta hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof