Aktif Moda

Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 doğumlu başarılı bir oyuncudur. Kıbrıslı bir baba ve eğitim için ülkemizden Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da doğmuştur. Aslı Enver 12 yaşına kadar Londra’da yaşamıştır. 12 yaşına geldiğinde ise ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınmışlardır. Liseyi Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuduktan sonra ise üniversitede de tiyatro bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Aslı Enver’in Kavak Yelleri ile başlayan popülerliğinin ardından büyük bir hayran kitlesi de oluşmuştur. Aslı Enver saç rengi, oluşan hayran kitlesinin en çok merak ettiği sorulardan birisidir.

2002 yılında “Ayna” adında bir kısa film ile ilk kez kameralar karşısına çıkan güzel oyuncunun kariyeri de bu yıl itibariyle başlamıştır. Başarılı oyuncu 8 farklı ödüle aday gösterilip bu ödüllerden 6 tanesini kazanmayı başarmıştır. Kariyerine 6 ödül ile devam eden başarılı sanatçı pek çok markanın da reklam yüzü olmuştur. Türkiye’nin en büyük markaları ile birlikte çalışan Aslı Enver iyi bir reklam yüzüdür. 2002 yılında oynadığı kısa filmden sonra ise 2003 yılında Hayat Bilgisi’nde oynamaya başlamıştır. Daha sonra ise 2007 yılında hayatının dönüm noktası olacak olan Kavak Yelleri dizisinde oynamıştır.

5 yıllık Kavak Yelleri’nde başrol oynamanın ardından tüm Türkiye’de çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Aslı Enver, günümüzde en başarılı kadın oyuncular arasındadır. Kavak Yelleri’nin ardındann 1 yıl ara verdikten sonra Suskunlar adlı popüler dizide oynamıştır. Gitgide büyüyen hayran kitlesi de onun en büyük destekçilerindendir. Bunlar gibi pek çok dizi ve filmde oynayarak kariyerini sürdüren başarılı oyuncu günümüzde de Babil adlı dizide Ayşe rolüyle ekranda izleyicileriyle buluşmaktadır. Aslı Enver saç rengi, oluşan büyük hayran kitlesinin en çok merak ettiği sorudur.

Asli Enver Sac Bakimi - Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver Saç Rengi Nedir?

Başarılı oyuncu tüm projelerinde neredeyse aynı saç rengini tercih etmiştir. Eğer Aslı Enver’in çok büyük bir hayranıysanız ve onun saç rengini merak ediyorsanız bu yazı tam da size göre olacaktır. Başarılı oyuncunun en popüler olduğu Kavak Yelleri dizisinde de kullandığı ve çoğu zaman vazgeçemediği saç rengi küllü kumraldır. Ancak reklam filmlerine, dizilere göre bazen saçlarının rengini de çok zıt tonlara olmasa da değiştirebilmektedir. Küllü kumral saç rengini kullanmadığı zamanlarda ise başarılı oyuncu küllü sarı ve platin rengiyle ekranlarda seyirciyle buluşmaktadır.

Asli Enver Sac Modelleri - Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver Saç Modeli Nedir?

Güzel oyuncu yaptığı ve yaptırdığı tüm saç modelleri ile hayranlarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Pek çok saç modeli yaptıran başarılı sanatçı hayranları tarafından da özenle takip edilmektedir. Zamanla oluşan büyük hayran kitlesi de Aslı Enver’in saç modellerine özenerek yaptırmak istemişlerdir. Başarılı oyuncunun saç modelini merak ediyorsanız sizler için bu yazımızda açıklığa kavuşturacağız. Aslı Enver genellikle dağınık saç modellerini tercih etmektedir. Ancak bunun yanı sıra İstanbullu Gelin dizisinde de kahküllü saçları dikkat çekmiştir ve hayranları tarafından beğenilmiştir.

Asli Enver Sac Rengi - Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver Saç Rengi Hayranlığı

Aslı Enver’i yıllardır takip eden ve oynadığı dizilerde çok başarılı olduğunu düşünen biriyseniz ve onun en büyük hayranı olduğunuzu düşünüyorsanız onun gibi olabilirsiniz. Aslı Enver’e özenebilir ve onun tarzını benimseyebilirsiniz. Aslı Enver saç rengini de yukarıda sizler için açıkladık. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta ise Aslı Enver’e yakışan saç rengi ve saç modelinin size de yakışıp yakışmayacağı konusunda dikkatli olmalısınız. Ten renginize ve göz renginize uymayan bir saç rengini hayranı olduğunuz kişiye yakışıyor diye tercih etmeniz büyük bir yanlış olabilir ve istediğiniz görünümü elde edemeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.