Balık Gelinlik Modelleri 2019

Balık Gelinlik Modelleri 2019

Düğün gününüzde şık görünmenin sırlarından birisi de doğru gelinliği tercih etmek. Düğünü yapacağınız yere ve mevsime uygun olarak bir gelinlik modeli tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz gelinlik modeli vücudunuza tam oturmalı. Kum saati fiziğe sahip gelin adayları en şanslıları. Her gelinlik modelinin yakıştığı bu fiziğe sahip hanımlar balık gelinlik için en ideal adaylar. Balık gelinlik modelleri 2019 yılında çok daha şık görünmek için ideal olabilir. Balık gelinlikler dar olduğu için genellikle tesettürlü gelin adayları için oldukça ideal.

Askılı Balık Gelinlik Modelleri 2019

2019 Balık Gelinlik Modelleri

Tam balık ve yarım balık gelinlik modelleri birbirinden oldukça farklıdır. Balık kesim gelinlikler belden itibaren dümdüz devam ediyor. Yarım balık gelinlik modelleri ise dize kadar dar gelen dizden sonrasında kabarık tüllerle devam eden gelinlik modelidir. Balık gelinlik modelleri 2019 yılında çok tercih edilen gelinliklerden birisi olacak. Oldukça feminen bir görünüm vaat eden balık gelinlik modelleri sırt dekolteleri ile birleştiğinde çok şık görünüyor.

Bel hizasına kadar inen derin dekolteler tercih edebilir ya da uzun kollu dar modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun kollu modellerde genellikle tam balık formu tercih ediliyor. Bu sayede daha akıcı ve tam bir görünüm elde edilebiliyor. Kısa boylu hanımlar ise yarım balık gelinlik modellerini tercih edebilirler. Kuyruk oluşturmanıza imkan sağlayan yarım balık gelinlik modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Yarım balık gelinlik modellerinde askılı modellerin de ön plana çıktığını görebiliriz. Bu modellerde genel olarak derin göğüs dekolteleri tercih ediliyor.

Yarım Balık Gelinlik Modelleri 2019

2019 Dantelli Balık Gelinlik Modelleri

Bu sezon Fransız dantelli gelinlik modelleri çok şık görünmenize yardımcı olacaktır. Özellikle uzun boylu ve kışın düğün yapmayı düşünen hanımlar kol ve yaka kısmı dantelli balık gelinlik modellerini tercih edebilirler. Balık gelinlik modelleri 2019 yılında çok daha şık görünmek için dantel işlemelerin yanı sıra taşlı balık gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz. Gövde kısmı dantelli ve işlemeli gelinlik modelleri göz alıcı görünmek isteyen gelin adayları için oldukça ideal.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Prenses Gelinlik Modelleri 2019 başlıklı konuda; 2019 Prenses Gelinlik Modelleri, 2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Prenses Gelinlik Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.