Aktif Moda

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri 2020

17.02.2015
3.293
Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri 2020

Güneş Gözlüğü Modelleri

Bayanlar için özellikle güneş gözlüğü seçimi oldukça zor bir şeydir. Ancak kullanmak istediğiniz güneş gözlüğünü seçerken işinizi kolaylaştırmak adına bir takım önerilerimizle yüz tipinize uygun modeli belirlemenize yardımcı olmaya çalışacağız. Güneş gözlüğü bayanlar için en önemli aksesuarlardan birisi olduğundan öncelikle yuvarlak bir yüz yapısına sahipseniz güneş gözlüğü seçerken kesinlikle köşeli gözlük modelleri seçmelisiniz. Aynı şekilde köşeli bir yüz hattına sahipseniz güneş gözlüğü yuvarlak kenarlı gözlük tercih etmelisiniz. Sebebi ise hem yüzünüzdeki keskin hatları yumuşak göstermeye yarar hemde yüzünüze tam oturur. Gelin hep birlikte güneş gözlüğü alırken nelere dikkat edilmeli konusunu detaylı inceleyelim.

Güneş gözlüğü alırken en çok hassasiyet gösterilmesi gereken unsur tercih ettiğiniz gözlüğün yüzünüze tam olarak olmasıdır. Yüzünüze tam olup olmadığını anlamak için gözlük yüzünüzde iken her iki tarafından da elinizle tutun ve hareket ettirmeye çalışın. Şayet rahat hareket etmiyorsa gözlük yüzünüze oturmuş anlamına gelir. Ayrıca diğer önemli bir husus gözlüğün kulak arkası kısımlarına temasının çok sıkı olmaması gerekiyor. Güneş gözlüğü alırken güneş gözlüğü camı da büyük önem taşımaktadır. Çünkü kullanmak istediğiniz gözlük objeleri size bulanık olarak gösteriyorsa o gözlük camı kesinlikle kalitesiz bir camdır. Aklınıza şu soru gelmiş olabilir güneş gözlüğü camları nasıl olmalı ?

gozluk-secerken

 

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli husus bir gözlüğün camı bazı yerleri koyu ve bazı yerleri açık renk ise o gözlük camı kesinlikle kalitesiz demektir. Kolormatik diye tabir edilen gözlük camları dışında tercih ettiğiniz diğer gözlük camlarında gözlüğü taktığınız zaman dikkat edin şayet karşınızda ki kişi size baktığında gözlerinizi rahat bir şekilde görebiliyorsa bu gözlük camlarının yeteri kadar koyu tonlarda olmadığını işaret eder.Öncelikle şunu unutmayın; gözlüğün dış görünümden çok işlevi daha önemlidir. Bu sebeple seçtiğiniz güneş gözlüğü modelinin ultraviyole ışınlarına karşı korumalı olması gerekiyor. Mesala geniş camlı bir gözlük modeli yüze daha rahat oturan bir model olduğundan gözlere daha yakın mesafede oluyor. Bu sebeple gözler için tam bir kalkan görevi görerek korumayı tam anlamında sağlıyor. Tüm bu hususları detaylı inceledikten sonra gelin şimdi birde güneş gözlüğü 2020 modellerini hep birlikte inceleyelim.

Bayan Güneş gözlüğü modelleri 2020

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Tesettür Ferace Modelleri başlıklı konuda; 2015 tesettür ferace, tesettür ferace ve tesettür ferace modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof