Aktif Moda

Bebek Arabası Modelleri

11.12.2016
1.285
Bebek Arabası Modelleri

BEBEK ARABASI MODELLERİ

Son dönemlerin en fazla değişim ve gelişim gösteren sektörü hiç kuşkusuz anne-bebek sektörüdür. Ebeveynler bebekleri ve kendileri için en doğru seçimi yapmaya çalışırlar. Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan bebek arabaları seçimi ve bebek arabası aksesuarları anne-babaların en çok zorlandığı alanlardan biridir. Bebek arabası modeli seçerken gezmeyi sevenler için bebek arabası travel sistem gibi öncelikle nasıl bir modele ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. bebek arabası yedek parçaları bulunabilir olmasına güneşli havalarda bebeğinizi koruyacak olan bebek arabası şemsiyesi  olmasına dikkat ediniz. Bazı markalar ise bazıları chicco bebek arabası, pierre cardin bebek arabası bebek arabası kanz markaların ürünlerini resmi sitelerden alabilir veya bebek arabası gittigidiyor da aratıp bütçenize uygun fiyata bulabilirsiniz.

  1. Baston Bebek Arabaları

Bebek arabası tavsiye üzerine Baston bebek arabalarının kullanımı diğer bebek arabalarına göre daha kolaydır. Doğumdan itibaren 15 kg’a kadar kullanılabilir. Sırt desteğini farklı pozisyonlarda ayarlamak mümkündür. Ön tekerlekler 360 derece dönebilir, yani manevra kabiliyeti yüksektir. Katlandığında az yer kaplar ve taşınması kolaydır. bebek arabası en önemli tercih nedeni ise hafif olmalarıdır. Ağırlıkları 4-8 kg arasında değişir.

 

  1. Travel Sistem Bebek Arabaları

Travel sistem bebek arabaları diğer bebek arabası modellerine göre daha işlevseldir. Ana kucağınız hem aracınızda oto koltuğu olarak hem de bebek arabanızda kullanılabilir. Ana kucağını oto koltuğu olarak kullanırken aracınızın 3 nokta emniyet kemer sistemiyle bağlantı sağlamanız yeterlidir. Travel sistem bebek arabaları, çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesine sahiptir. Bebeğiniz için daha fazla güvenlik sağlayan 5 nokta emniyet kemeri sistemi mevcuttur. Bebek arabası şaseleri ise ekstra dayanıklı ve özel alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Ağırlıkları diğer bebek arabası modellerine göre biraz daha fazladır, 8-12 kg arasında değişir.

 

  1. Tekerlekli Bebek Arabaları

3 tekerlekli bebek arabalarının kullanımı diğer bebek arabası modellerine göre daha kolaydır. Ön kısımda tek tekerleğin bulunması manevra kabiliyetini artırır. Ayrıca bu tip bebek arabaları kolay katlanır ve az yer kaplar. Oturma ünitesi çift taraflı kullanılabilir. Doğumdan itibaren 15 kg’a kadar kullanım imkanı sunar. Ayarlanabilir sırt ve ayak desteği mevcuttur. Ağırlıkları ise 7-10 kg arasında değişir.

bebek arabası aksesuarları, bebek arabası baston, bebek arabası travel sistem, chicco bebek arabası, bebek arabası chicco, bebek arabası yedek parçaları, bebek arabası şemsiyesi, pierre cardin bebek arabası, bebek arabası gittigidiyor, gittigidiyor bebek arabası, Bebek arabası tavsiye, bebek arabaları izmir

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Pitti Anne Kız Kıyafetleri başlıklı konuda; anne kız, anne kız giysileri ve fiyatları ve Anne kız kıyafetleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof