Aktif Moda

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Yeni doğan bebekler için anneleri ve anne babanın arkadaşları, akrabaları tarafından birçok hediyeyle karşılanmakta. Kış aylarındaysa bu hediyelerden en önemlisi patikler, atkılar, bereler oluyor. Eğer siz de bebeğinize atkı örecekseniz ya da internet üzerinden bebeğiniz için kış aylarının da gelmesiyle birlikte atkı almak istiyorsanız bu yazı tam da size göre olabilir. Bebekler için atkı modellerini derleyeceğimiz bu yazıda bebeğinize yakışacağını düşündüğünüz bir model de bulabilirsiniz. Dünyaya gözlerini açan minikler için çok tatlı ve güzel bere modelleri bu yazımızda sizlerle.

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Bebekler İçin Atkı Modelleri Çift Renk

Bebekleriniz ve çocuklarınız için kış aylarının da gelmesiyle atkı, bere, mont alışverişine başlayacaksanız ve ne alacağınızı hala bulamadıysanız bu yazı tam da size göre olabilir. Çift renk seçeneği olan bu modelimiz içi farklı dışı farklı desenleriyle minikleri çok tatlı ve güzel gösterecektir. Bu renk ve modele uyumlu bir bere ile kombinleyebileceğiniz çift renk model atkıyı isterseniz yine aynı şekilde uyumlu bir mont, pantolon ve bot ile de kombinleyerek kış aylarında çocuğunuzun hem sıcacık olmasını hem de çok güzel ve tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Bebekler İçin Atkı Modellerinden GAP

Bu modelimiz de üzerindeki desenler ve atkının üzerindeki renk uyumu sayesinde çok güzel ve şık bir modeldir. Çocuklarınızın hem sıcacık olmasını hem de dünyalar tatlısı görünmesini istiyorsanız bu modeli tercih ederek bunu başarabilirsiniz. Üzerindeki desenler ile oldukça da gösterişli olan bu model eğer ki çocuklarınıza ya da sevdiklerinizin çocuklarına hediye olarak atkı almayı düşünüyorsanız mutlaka tercih edilmesi gereken bir modeldir GAP. Bebekler için atkı modelleri yazımızdaki en güzel desenli ve çok sık tercih edilen atkı modellerinden biri olan bu modeli mutlaka tercih etmelisiniz.

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Bebekler İçin Atkı Modelleri Ponponlu

Bu model de kız çocukları için çok sık tercih edilen modellerden birisi. Eğer bir kız çocuğunuz, bebeğiniz varsa ve atkı almayı düşünüyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz. Her kız çocuğunda bir tane bulunan ponponlu atkılar çok tatlı ve çok şıklar. Bu modelimiz atkı-bere kombininden oluşuyor. Üzerindeki kalp baskısı da modelin daha da güzel görünmesini sağlıyor. Eğer sizin de prensesler gibi kız çocuklarınız varsa prenseslere yakışır bir atkı almalısınız. Ponponlu modeli de bu tanıma tam uyan bir modeldir. Kız çocukları tarafından çok sevilen ve tercih edilen bir modeldir.

Bebekler İçin Çok Renkli Atkı Modeli

Bu modelimiz bebekler için atkı modelleri listemizdeki en renkli ve en güzel görünüme sahip modellerden biridir. Genelde kız çocukları için tercih edilen bu model aynı zamanda da listemizin en çok tercih edilen atkı modelidir. Çok renkli bir görünüme sahip olduğu için de çok dikkat çekicidir. Çocuğunuzun hem sıcacık olmasını hem de bunun yanı sıra çok şık görünmesini de sağlayan çok renkli modelini tercih etmek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Eğer çocuğunuza, bebeğinize atkı almayı düşünüyorsanız ya da başkasına hediye olarak alacaksanız mutlaka bakmalısınız.

Bebekler İçin Atkı Modelleri

Bebekler İçin Atkı Modelleri Pudra

Bu modelimiz de aynı şekilde kız bebekler tarafından çok sevilen ve anneler tarafından da kız bebeklere en çok alınan modellerden biridir. Hem atkı hem bere hem de eldiven içeren bu model bebeklerinizi kıştan korumak, sıcacık bir kış yaşamalarını sağlamak için vazgeçilmez bir modeldir. Hem çok tatlı ve güzel görünen hem de bebeğinizin üşümemesini sağlayan, onu sıcacık tutacak olan pudra modelini mutlaka tercih etmelisiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Kalem Süsü Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Kalem Süsü, Amigurumi Kalem Süsü Nasıl Yapılır ve Amigurumi Kalem Süsü Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof