Aktif Moda

Berkcan Güven Kimdir?

14.07.2018
934
Berkcan Güven Kimdir?

Vine uygulamasının Türkiye’de popülerleşmesinin ardından tanıdığımız Berkcan Güven kimdir? Vine uygulamasında çektiği kısa videolarla herkesi güldüren Güven, çok kısa süre içerisinde Vine fenomeni haline geldi. Berkcan Güven doğma büyüme İstanbulludur. 6 saniye süren Vine videolarında genellikle ailesi ile birlikte eğlenceli videolar çekiyordu. Özellikle ananesi ve kardeşi ile çektiği videolar oldukça beğenildi. 30 Mayıs 1996 doğumlu Berkcan’ın babası Veda filminde ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırmıştı. Babası bir dönem gazetecilik bir dönem de televizyonculuk yapmıştı.

Berkcan Güven

Birbirinden komik videolar ile hayran kitlesini arttıran Berkcan Güven, Eylül 2015’ten itibaren aktif videolar koyduğu YouTube üzerinden hayranlarına ulaşmaya devam ediyor. Mart 2018 itibariyle fenomenin abone sayısı 3 milyon oldu. “YouTube Benim İşim” videosu 26 milyonun üzerinde izlenerek en çok izlenen videosudur. YouTube videolarının da büyük bir kısmını ailesi ile çektiği komik videolar oluşturuyor. Kardeşi Baran ve ananesi ile çektiği videolar en çok izlenen videoları arasında yer almakta. YouTube Türkiye’de en çok dikkat çeken isimlerden bir tanesi.

Berkcan Güven Youtube

Berkcan Güven Kimdir?

Berkcan Güven şu anda eğitimine Işık Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde devam ediyor. Sosyal medya ile doğrudan bağlantılı olan bu bölüm sayesinde daha çok kişiye hitap edeceğini düşünüyoruz. Fenomenin burcu ise İkizler. Vine uygulamasında edindiği takipçi kitlesi ile YouTube’da farklı bir şeyler yapmaya çalışan YouTuber birçok kişinin desteğini de almış bulunmakta. İlk bakışta itici bir ergen olarak görebilirsiniz ancak videoları oldukça eğlenceli ve diğer YouTuber videolarından farklı. Orijinal içerik üretmeye çalışan bu tip YouTuberların desteklenmesi gerektiğini düşünmekteyim.

Berkcan Güven Amanda Cerny

Neden sürekli ailesi ile video çektiği sorulan Güven, eskiden asosyal birisi olduğunu ve evde takılıp ailesi ile vakit geçirdiği için bu tür videolar çektiğini söyledi. Genellikle ailesi ile birlikte çektiği videolar 1 milyonun üzerinde izlenme alıyor. Amerika’lı Vine fenomeni Amanda Cerny ile Amerika’da video çekmiş tek Türk kendisi. Berkcan Güven’in Instagramda da bir hayli takipçisi var. Berkcan Güven şu anda genç sanatçı Serra Arıtürk ile birlikte. Neşeli ve sempatik tavırları ile insanları kazanmaya devam ediyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Jet Sosyete Tony Kimdir? başlıklı konuda; Jet Sosyete Tony ve Jet Sosyete Tony Kimdir? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof