Aktif Moda

Beyaz Abiye Modelleri

Beyaz Abiye Modelleri

Beyaz abiye modelleri özellikle şık davetlerde en çok tercih edilen abiyelerden birisidir. Özellikle esmer bayanlarda ve bronz tende çok güzel durmaktadır. Beyaz abiye elbiseler genellikle genç hanımlar tarafından tercih edilir. Düğünlerde ise gelinden rol çalmamak için beyaz renkli abiye giyilmez. Bazı beyaz abiye elbiseler nikah töreninde gelinlik olarak giyilebilmektedir. Beyaz abiye elbiseler genellikle dantel işlemeleri ile birlikte kullanılırlar. Kısa boylu beyaz abiyeler genç kızlarda oldukça şık durmaktadır. Beyaz abiye modelleri sarışınlarda da oldukça güzel durmaktadır.

Kapalı hanımlar beyaz renkli abiyelerini pudra rengi veya krem rengi eşarp ile kombinleyebilirler. Ya da direk olarak beyaz eşarp ile kombin yapılabilir. Beyaz renkli abiyeler genellikle beyaz tonları ile kombin edilmektedir. Kırık beyaz ya da fildişi rengindeki ayakkabı ve çanta ile çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz temizliği ve saflığı simgelediği için daha sade bir makyaj ile şık görünüm elde edilir. Makyajda özellikle nude tonların kullanılması oldukça şık gösterecektir.

Beyaz Abiye Modelleri

Dantel veya taş işleme içeren elbise ve abiyeler mutlaka daha sade bir aksesuar ile kombinlenmelidir. Bu sayede elbisenin daha ön planda olması sağlanır. Uzun beyaz abiye modelleri uzun kadınlar tarafından tercih edilebilir. Uzun elbiseler kısa hanımları biraz daha kısa gösterebilir. Düz sade beyaz bir abiye açık saçla veya topuz saçla birlikte kullanılmalıdır. Eğer straplez bir elbise ise mutlaka açık saç stilleri tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra dikkat çekici bir görünüm isteniyorsa sade bir göz makyajı ve kırmızı ruj tercih edilebilir.

Özellikle belinde kuşak bulunan abiye elbiseler kuşağın rengine uyumlu bir biçimde kombin edilmektedir. Beyaz elbise gri ayakkabı ve gümüş takılarla birlikte kombinlenebilir. Dikkat çekici bir renk olan beyaz elbiseler sizi çok ortamda en dikkat çekici bayan yapabilir. Elbise ile doğru saç stili ve makyaj stili uyguladığınız taktirde çok doğal ve duru bir görünüm elde edebilirsiniz. Kapalı hanımlar altın rengi işlemeleri bulunan abiye elbiselerini tercih edebilirler. Eşarplarını da altın rengine uyacak şekilde seçmeliler.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof