Black Friday 2019 İndirimleri

Black Friday 2019 İndirimleri

Black Friday genellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da düzenlenen bir alışveriş etkinliğidir. Black Friday yani Kara Cuma olarak adlandırabileceğimiz bugünde mağazalar normalden daha erken saatlerde açılır ve beklenenin üzerinde indirim yapılır. Son zamanlarda tüm dünyaya yayılan bu alışveriş çılgınlığı son birkaç yıldır ülkemizde de düzenleniyor. Black Friday 2019 indirimleri bu sene 23 Kasım 2019 Cuma günü olacak. Türkiye’de mağazalarda olduğu kadar internet üzerinden de Black Friday indirimleri yapılıyor.

2018 Black Friday

Black Friday 2019 Ürünleri

Black Friday 2019 indirimleri genellikle her türden mağaza indirim yapıyor. İnternet üzerinden bulabileceğiniz her ürün 22 Kasım’ı 23 Kasım’a bağlayacak gece indirime girecektir. Bu dönemde özellikle teknolojik ürünler çok fazla indirime giriyor. Eğer telefon ya da bilgisayar almayı düşünüyorsanız ancak yükselen fiyatlar yüzünden bir türlü alamadıysanız Black Friday indirimleri sizin için iyi bir fırsat olabilir. Teknolojik ürünlerde bu dönemde genellikle %60’a varan indirimler yapılıyor. Mağazadan ürün almayı düşünüyorsanız çok daha erken saatlerde mağazaya gitmeniz gerekiyor.

Black Friday indirimleri giyim, kozmetik gibi ürünlerde de geçerliliğini koruyor. Boyner, Trendyol, Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi önemli internet sitelerinde de çok büyük indirimler geçerli olacak. Büyük markaların giyim ürünlerini çok daha ucuza bu siteler üzerinden temin edebilirsiniz. Türkiye’de mağazalar çok erken saatlerde açılmasa da çok kalabalık olduğu için mağazaya erkenden gitmek iyi bir fikir olabilir. Bershka, Zara, H&M ve Mango gibi mağazalarda Black Friday’a özel %70’e varan indirimleri çok kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Black Friday İndirimleri

Black Friday 2019 İndirim Ürünleri

Black Friday 20192 indirimleri pek çok üründe geçerli oluyor. Özellikle yeni evlenen çiftler beyaz eşya, mutfak aletleri, televizyon gibi ihtiyaçlarını bu dönemde oldukça ucuz bir şekilde karşılayabilirler. Black Friday sadece büyük mağazalarda geçerli değil. LCW, DeFacto ve Koton gibi normalde oldukça uygun fiyatlı ürünler bulunduran mağazalardan çok daha uygun fiyatlara ürün elde edebilirsiniz. Amerika’da bu indirim genellikle teknoloji ürünleri alanında ilgi görse de ülkemizde çok çeşitli markalara büyük indirim yapılıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Güneş Sistemi Yapımı - Nasıl Yapılır? başlıklı konuda; Güneş Sistemi Gezegenleri Nelerdir?, Güneş Sistemi Nasıl Yapılır? ve Güneş Sistemi Proje Ödevi Nasıl Yapılır? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.