Aktif Moda

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

18.01.2015
8.394
Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Türbanlı bayanların sürekli olarak kullandığı yemeni ve tülbentler sürekli olarak model bakımından değişmektedir. Söz konusu el işi ve örgü olunca marifetli bayanlar bu tarz örgü işlerini boncuklu iğne oyası ile daha dekoratif ve şık bir görünüm katarak albeni oluşturabiliyor. Bu sebeple boncuklu iğne oyası modelleri çok fazla revaçta diyebiliriz. Aslında çok basit bir yapısı olan boncuklu yemeni oyaları tülbentlere boncuklar ile desen verildiği zaman çok şık duruyor.

Boncuk işi tülbentler aslında her kızın çeyizinde olmazsa olmaz parçalardan birisidir. Bu sebeple kızınız için çeyizine çok güzel boncuklu iğne oyaları katarak harikalar yaratabilirsiniz. Ayrıca boncuklu iğne oyası sadece tülbentler  de değil havlu kenarları içinde kullanılmakta. Evinize tam anlamıyla görsellik katan boncuklu iğne oyası havlu kenarı modelleri ile ev dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Sözü çok daha fazla uzatma dan sizler için derlediğimiz Boncuklu iğne oyası modelleri ve boncuklu iğne oyası havlu kenarı modellerini inceleyerek harikalar yapabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Yeni Örgü Bebek Tulum Modelleri başlıklı konuda; örgü bebek tulum modelleri, örgü bebek tulumu ve tığ işi örgü bebek tulumları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof