Bu Tarz Benim Umut Eker Kimdir

Bu Tarz Benim Umut Eker Kimdir

Bu Tarz Benim Umut Eker Kimdir ?

Umut Eker özellikle yaptığı aksesuar koleksiyonları ile adını çokça duyurmuş moda dünyasının en mütevazi kişilerinden birisidir. Umut Eker kaç yaşında diye merak ediyorsanız 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Umut Eker nereli diye soracak olursanız istanbul bakırköy semtinde doğmuştur. Kendisi hem tasarımcı, hem model ve aynı zamanda stil danışmanıdır.  Yakışıklı stilist moda sektöründe ilk tecrübesine diesel de çalışmaya başlayarak edinmiştir. Daha öncesinde bir banka da görev almış ve bir dönem çalıştıktan sonra bırakıp moda sektörüne girmiştir. Diesel deki çalışırken Didem Soydan ‘ın teklifi üzerine mankenlik yapmıştır. Daha sonra diesel den ayrılıp kendi firmasını kurmuş ve ciddi oranda başarı sağlayarak adını tasarımları ile dünyaya duyurmuştur.

Ayrıca yakışıklı modacı Tarkan, Ziynet Sali, Bengü, Namı değer Beyaz (Beyazıt Öztürk) gibi isimlere stil danışmalığı görevi yapmıştır. Modacıların sempatik yüzlerinden birisi olan Umut Eker ‘in vücudunun %75 oranı tamamen dövme ile kaplıdır. Adını sürekli iyi ve başarılı projelerde duyuran ünlü modacı yakında TV8 de yayınlanacak olan Bu Tarz Benim yarışmasının jüri üyesi olarak görev alacaktır. Bu Tarz Benim Umut Eker kimdir diye aklınıza takılan diğer özellikleri aşağıdaki gibidir.

Umut Eker kaç yaşında : 32 yaşındadır.

Umut Eker kaç kilo : 68 kilodur

Umut Eker Nereli : İstanbul / Bakırköy

Umut Eker Twitter : twitter.com/umuteker

Umut Eker İnstagram : instagram.com/umuteker

 

Umut Eker Resimleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Ebru Akel Kimdir başlıklı konuda; ebru akel boyu, ebru akel instagram ve ebru akel kimdir hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.