Aktif Moda

Burak Özçivit Biyografisi

18.01.2015
4.639
Burak Özçivit Biyografisi

Burak Özçivit Biyografisi

Burak Özçivit 24.12.1984 yılı istanbul doğumludur. Çocukluk yıllarını istanbul da geçiren ünlü oyuncu okul yıllarında liseyi Kazım İşmen Lisesinde başarı ile bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde fotoğrafçılık öğrenimi alarak mezun olmuştur. Burak Özçivit memleketi Gazianteptir.

Burak Özçivit hobileri en çok araba kullanamayı seviyor,  spor yapmayı seviyor, futbol oynamak ve müzik dinlemek en büyük hobilerindendir. Tıpkı Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ gibi Best model of turkey güzellik yarışmasından sonra oyunculuk hayatı başlamıştır. İlk katılımında başarısız olan yakışıklı oyuncu 2005 yılında 2. kez katılım gösterdi ve yarışmayı 1. olarak kazanarak Best Model ünvanı aldı. Ekranlara çıkmadan önce bir çok ünlü markanın mankenliğini yapan ünlü oyuncu ilk ekran deneyimini 2007 yılında sinema filmi olan “musallat” filminde oynayarak başarısını sergilemiştir.

Dizi tecrübesi olarak ilk olarak -18 dizisinde komiser murat olarak rol alan oyuncu daha sonra bir dönem kanal d ekranlarında reyting rekorları kıran zoraki koca dizisinde bir dönem oynayıp kendini tanıtan oyuncu daha sonra küçük sırlar dizisinde çetin rolüyle hayran kitlesi oluşturmuştur.  Burak Özçivit ‘in kişisel özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Burak Özçivit boyu : 1,87 cm
  • Burak Özçivit kilosu : 78 kg
  • Burak Özçivit doğum yeri : istanbul
  • Burak Özçivit nereli : Aslen Gaziantep
  • Burak Özçivit kaç yaşında : 31
  • Burak Özçivit Twitter :twitter.com/ozcivit_burak
  • Burak Özçivit İnstagram : instagram.com/burakozcivitt_

Burak Özçivit Resimleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Bu Tarz Benim Umut Eker Kimdir başlıklı konuda; bu tarz benim, Umut Eker ve umut eker boyu hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof