Aktif Moda

Büyük Beden Abiye Modelleri

20.06.2015
1.811
Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri

Son 2 sene öncesine kadar hazır giyimde neredeyse hiçbir markada 40 ve 42 bedenden daha büyük elbiseler yoktu. Sanki moda sadece sıfır beden yapısına sahip kadınlar için gibi bir algı oluşturulmuş. Durum böyle olunca düzgün kesime sahip ve bedeni uyan ne varsa başka alternatif bakma şansı olmadan sadece onu almak zorunda olan kilolu bayanlar, özellikle günlük hayatta en çok tercih edilen jean, etek, renkli şifon bluz gibi birçok parçanın büyük bedenini bulamamaktan yana fazlasıyla şikayetçiydi. Ancak son yıllarda aynı durumun geçerli olduğunu söylemek çok zor. Çünkü birçok marka her yıl koleksiyonlarında mutlaka 44 beden elbise, 46 beden elbise ve daha büyük benden elbiselere yer veriyor.

Özel gecelerde şık olmak, ister zayıf ister kilolu fark etmez ama her bayanın hakkıdır. Bu yazımızda kilo problemi yaşayan bayanlar için büyük beden abiye modellerine değineceğiz. Malum yaz aylarının tam içinde bulunduğumuz bu dönemde her evde düğün telaşı var. Özellikle düğünlerde kusursuz olmaya çalışırız. Çünkü herkesin birbirini inceleyerek, kimin şık, kimin rüküş olduğuna detaylıca bakılır. Artık hemen her markanın koleksiyonlarında sıklıkla yer verdiği ve mağazalarda “malesef size göre beden seçeneğimiz bulunmuyor” sözcüğünün rafa kaldırıldığı yeni moda dünyasında bu yılki büyük beden abiyeler çok konuşulacağa benziyor. Yayınladığımız büyük beden abiye modelleri içerisinde genç büyük beden abiye modellerinden tutunda, her yaşa uygun büyük beden gece kıyafetlerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk.

Büyük Beden Abiye Modelleri

 

 

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tozlu Giyim Elbise Modelleri 2020 başlıklı konuda; tozlu elbise modelleri, tozlu giyim ve tozlu giyim elbise modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof