Aktif Moda

Çeyizlik Oya Örnekleri Yeni

07.02.2015
2.499
Çeyizlik Oya Örnekleri Yeni

Çeyizlik Oya Örnekleri

Her genç kızın evlilik öncesi hazırlıkları oldukça fazladır. Evlilik arifesinde çeyizlerin sergilenmesi gibi şeyler gelenek olduğundan dolayı çok fazla önem taşımaktadır. Tesettürlü bayanların sürekli kullandığı yemeniler çeyizlerin olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Çeyizlik oya modelleri her genç kızın kesinlikle çeyizinde olması gereken bir şey olduğundan sürekli olarak yeni modeller aranıyor.

Genellikle bu tip oyalarda tığ işi oya örnekleri çok fazla rağbet gördüğünden en kıymetli örgü modellerinden birisidir. Bu sebeple işlemlere başlamadan önce öreceğiniz tığ işi oya modelini ve rengini belirlemeniz gerekmektedir. Renk konusunda ki kararsızlığınızı yenmek için bu senenin en trend renklerini değerlendirmeniz size yardımcı olacaktır. Ancak seçeceğiniz rengin kumaş üzerindeki desenler ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu sebeple sizlere fikir vermesi açısından birbirinden güzel tığ işi oya örneklerini bir araya getirdik. Aşağıdaki galeriden inceleyerek beğendiğiniz modeli yapıp çeyinizi süsleyebilirsiniz.

Çeyizlik Oya Örnekleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz İğne Oyası Çiçek Örnekleri Anlatımlı başlıklı konuda; iğne oyası, iğne oyası çiçek örnekleri ve iğne oyası çiçek yapılışı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof