Aktif Moda

Çilek İğne Oyası Modelleri

26.01.2015
9.583
Çilek İğne Oyası Modelleri

Çilek İğne Oyası Modelleri

Tesettürlü bayanların sürekli arayışta olduğu yeni iğne oyası modelleri bu sefer çilek desenli iğne oyası modelleri ile daha da güzel hale gelecek. Günlük olarak kullandığınız veya özel günlerde, mevlütlerde, misafirlikte giymek istediğiniz yazma, tülbent ve yemenileriniz çilek iğne oyası modelleri ile çok daha şık ve hoş görünüyor. Tığ ve iğne kullanılarak yapılan bu harika desene her renk yakışır.

Ancak çilek iğne oyası modeli örmeye başlamadan önce tercih edeceğiniz iplik renginin önemi büyüktür. Bu sebeple en başta rengi belirlemelisiniz. Tabi ki renk belirlerken kenarına örmek istediğiniz tülbentin veya yazmanın deseni içerisinde ki renklerine uygun tercih yapmalısınız. Düz renk bir tülbent, yazma ve yemeni için renk tercih edecekseniz moda renkleri tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır.  Sadece kullanım için değil ayrıca bohça ve çeyizler için en çok tercih edilen yazma oyaları içerisinde çilek iğne oyası  örnekleri olmazsa olmaz bir parçadır. Bu sebeple iğne oyası yaparken özellikle çilek desenli yapmak istiyorsanız sizlere fikir vermek açısından internetteki en popüler desenleri bir araya topladık. Kendiniz de araştırarak çilek desenli iğne oyası anlatımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve en şık modelleri tasarlayabilirsiniz.

Çilek İğne Oyası Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Dantel Fiskos Modelleri başlıklı konuda; dantel fiskos modelleri ve dantel fiskos örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof