Aktif Moda

Çocuk Modası

11.06.2015
2.365
Çocuk Modası

Çocuk Modası
Kadın, erkek, genç, yaşlı herkes modayla bu kadar iç içe olmuşken çocukları unutmak çok doğru olmaz.

Geçmiş zamanda penye tulum, şort gibi giyimlerle idare eden çocuklar, artık günün çocuk modası ile şimdi şıklıkta anne babalarıyla yarışacak durumu geldiler.

Tabii ki bir sürü markanın çocuk bölümü açarak piyasaya hızlı girişi bu duruma büyük bir etken oluşturmaktadır. Ve çoğu marka rahat ve kullanışlı kumaşlar kullanarak annelerin gönüllerini çokdan feth ettiler.

Artık sıradan bir tişört alırken bile rahatlığın yanında şıklıkta arar duruma geldik. Yine geçmişi düşünürsek erkek çocuklarına çok çeşit bulamazken şimdi ki zaman da erkek çocuklarını da şıklıkta yarıştıracak kadar model ve seçenek bulmak kolay bir hal aldı.

Yeni model çocuk giyimi

Yeni model çocuk giyimi

Model seçenekleri bu kadar artınca da eskilerin lafı olan “çocuğun yediği helal giydiği haram” sözü raflara kalkmış oldu. Herkes demeyelim de bir çok insan bütçesini zorlayarak gerekirse kendi alacaklarından kısarak çocuk giyimine daha fazla önem vermeye başladı. Bütçeleri de hesaplarsak bugün hakkaten pahalıya şık giyinmek kadar ucuza da şık giyinmek mümkün duruma geldi.

Bu konuyu sadece Türkiye tekstili ile sınırlandırmıyor artık anneler. Bu işte yurtdışı alışveriş sitelerine kadar uzanan bir yol var.

Abiyeden sokak giyime, plaj şıklığından bohem tarza kadar uzanan bu moda da gelin hep birlikte günlük giyilebilecek kız/erkek çocuk kıyafetlerine bir göz atalım.

Peki sizler de durum nasıl? Az bütçeyle çocuklarınızı hem şık hem de rahat giydirebiliyormusunuz?

Giyimde Çocuk Modası

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Gamze Eraslan dedi ki:

  Çok haklısınız malesef artık çocuk modası diye boynuz kulağı geçmiş durumda

  1. Gülşah dedi ki:

   geçti gercekten 🙂

 2. nahide zereyak dedi ki:

  Geçmişe kıyasla tabi çok fazla giysi alınıyor çocuklara… Ama her bütçeye yönelik kıyafetler var. Çocuğu sevindirmek güzeldir.:)

  1. Gülşah dedi ki:

   tabi cnm eskiden nerde bukadar kıyafetimiz olacak bayramları iple cekerdik yeni kıyafetler icin 🙂

Logozof