Aktif Moda

Çukur 20. Bölüm Kıyafetleri

09.03.2018
882
Çukur 20. Bölüm Kıyafetleri

Çukur 20. Bölüm Kıyafetleri

Çukur, her pazartesi Show Tv’nin ilgiyle ve merakla takip edilen dizilerinden. Baş rollerinde Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Elperen Duymaz, Erkan Kolçak Köstendil gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi her pazartesi ekranlara geliyor ve geldiği akşamlarda izlenme rekorları kırıyor. Aynı zamanda tekrarları ve ski bölümleri de internet üzerinden tekrar tekrar takip edilip izleniyor. Çukur adındaki mahalleye hakimiyet kurmaya çalışan Vartolu ve Yamaç’ın bu hakimiyet uğruna verdiği mücadeleyi anlatıyor. Genellikle aksiyon dolu sahnelere yer verilen dizide her hafta heyecan dolu bölümlerle geçiyor. Bu kadar beğenilen ve ilgi gören dizinin karakterleri ve oyuncuları da çok ilgi görüyor. Çukur 20. Bölüm Kıyafetleri de daha şimdiden merak konusu.

Çukur 20. Bölüm Kıyafetleri nde Yamaç’ın paltosu Mavi’den. Jenerikte akarken görüle ilk sponsorlar Yamaç (Aras Bulut İynemli) ve Sena (Dilan Çiçek Deniz)’ya ve de Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil)’ya ait. Kıyafetler oyuncuların canlandırdığı karakterlerin kişilikleriyle uyuşmak zorunda. Bazı izleyici kitlelerinden stil değişikliğine gidilmesi gerektiği ile ilgili yorumlar gelmesine rağmen karakterlerin kişilikleri için stillerinin uygun olduğunu söylemek gerekir.

Komiser Emrah (Alperen Duymaz) bu bölümde kullandığı ceker Derimod’dan. Aslında dizideki karakterlere ait deri ceketlerin bir çoğu Derimod’dan diyebiliriz. Pahalı ve kaliteli markalar dizinin sponsorlarından olduğu için bu markaların sitesinden de dizi karakterlerinin kıyafetlerini bulabilirsiniz. Hatta farklı renk ve modellerine de rastlamanız mümkün bu şekilde. Bu bölümde Sena’nın (Dilan Çiçek Deniz) giydiği kazak yine Mudo’dan. Deri montlar, güneş gözlükleri ve deri botlar giyen Emrah (Alperen Duymaz) ise erkekler tarafından da kadınlar tarafından da tarz olarak çok beğeniliyor. Bir komiseri canlandıran Alperen Duymaz ayrıca bu senenin en göze çarpan başarılı erkek oyuncularından biri. Sena’nın (Dilan Çiçek Deniz) geceliği ADL’den. Kullandığı hırka B Prive, fiyatı da 250 lira. Yamaç’ın kullandığı siyah kaban Cottonbar Boyner’den. Boyner’in internet mağazasından da bakaak bu paltoya ulaşmanız mümkün. Emrah’ın (Alperen Duymaz) güneş gözlüğünü Turkuaz Optik’te bulabilirsiniz. Güneş gözlüklerin markası Italia Independent, yine bu markanın sitesinden de aynı modelden bulabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri başlıklı konuda; Çukur 19. Bölüm, Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri ve Çukur Kıyafetleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof