Aktif Moda

Çuval Çanta Modelleri

25.02.2018
748
Çuval Çanta Modelleri

Çuval Çanta Modelleri

Çantalar her zaman vazgeçilmez aksesuarlarımızdan olmuştur. Bu nedenle her yere giderken oraya uygun bir çanta bulunması gerekir. Eğer yoksa da hemen elde edilmek istenir. Bu senenin çanta modellerinin daha küçük veya midi boyda olduğunu daha önceki yazımızda bahsetmiştik. Ancak rahat ve spor çantaların da hiçbir zaman modasını kaybetmediğini de söyledik. Spor çanta dendiği zaman akla ilk gelen tabi ki sırt çantaları oluyor. Ancak bunun dışında bir de Çuval Çanta Modelleri var.

Çuval Çanta Modelleri oldukça şık ve kullanışlı olduğu için yine birçok bayan tarafından tercih ediliyor. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de kullanıma ve kombinlemeye çok uygun oluşu. Birçok çeşidi içinde barındırıyor olması bu çanta tipini tek düzelikten kurtarıyor ve daha modern bir hal almasına da yardımcı oluyor.

Çuval çanta modelleri torba çanta modelleri olarak da anılıyor. Aslında çuval çanta modelleri kendi altında bir gruba daha ayrılıyor diyebiliriz. Çünkü torba çanta modelleri de bu sene oldukça moda. Çuval çantalar genellikle ipleri olan ve büzmeli modelleri bünyesinde barındırıyor. Ancak çantanın yapıldığı kumaş bu noktada çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Deri büzmeli bir çuval çanta ile kten büzmeli bir çuval çanta kullanım alanı açısından bu noktada ayrılıyor. Deri bir çuval çantayı kombin yaparken spor olarak kombinleseniz bile spor şıklığını dikkate alarak kullanmanız gerekir. Anacak keten için yine spor ve daha çok salaş tarzda kıyafetler tercih etmeniz şıklığınız tamamlamanızı sağlar.

Renk seçeneklerinin çok fazla olduğu çuval çanta modellerinde renkler de yine çantanın yapıldığı kumaşa göre gruplanmış durumda. Örneğin yine az önceki örneğe bakarak gidersek, keten kumalar daha çok salaş kombinlerde kullanıldığı için renk seçenekleri çok geniş bir yelpazeye sahip ve genellikle canlı renklerden oluşuyor: kımızı, yeşil, mavi, karışık renkli, işleme detaylı gibi. Ancak deri olan çuval çantalarda daha çok ağır renkler (özellikle siyah gibi) tercih ediliyor; kahve, siyah, bordo, haki, krem veya bej renkleri deri çantalarda ön planda.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof