Aktif Moda

Damla Sönmez Resimleri

06.01.2015
2.303
Damla Sönmez Resimleri

Damla Sönmez Resimleri

Damla sönmez istanbul’ da 3 mayıs 1987 yılında doğmuştur. Güzel oyuncu ilk olarak Bornova Bornova isimli filmdeki başarısını duyurarak 46. Altın portakal film festivalinde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almaya hak kazandı. Birçok yapımda görmeye alışkın olduğumuz damla sönmez Mimar Sinan Üniversitesinde 1 yıl boyunca piyano öğrenimi görmüş ve akabinde 2 yıl boyunca keman öğrenimi görmüştür.

Damla sönmezin genel olarak fiziksel özelliklerinden bahsedecek olursak damla sönmez boyu 1.62 cm dir. Damla sönmez kilosu 52 olup formunu sürekli korumaktadır. Ayrıca saç rengi açık kumral ve gözleri yeşildir. Sosyal medyada bir dönem damla sönmez boyu hakkında farklı farklı bildirimler gelmiştir. Damla Sönmez  St. Joseph Lisesi ni başarı ile bitirmiş ve sonrasında Fransa’da Paris Sorbonne isimli üniversitede oyunculuk ve tiyatro öğrenimi almıştır.

Damla Sönmez Resimleri

Konu İçeriği :

  • Damla Sönmez
  • Damla Sönmez resimleri
  • Damla Sönmez fotoğrafları
  • Damla Sönmez boyu
  • Damla Sönmez kilosu

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Gizem Güler Resimleri başlıklı konuda; Gizem Güler, Gizem Güler bu tarz benim ve Gizem Güler facebook hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof