Aktif Moda

Danla Biliç Kimdir?

12.04.2018
928
Danla Biliç Kimdir?

Youtube üzerinden çektiği videolarla tanınan Danla Biliç Kimdir? Danla Biliç youtube üzerinden çektiği videolarla kendini göstermeye başlamıştı. Videolardaki kendine özgü tavrı ve doğal davranışları nedeniyle kısa sürede izleyici kitlesi büyüdü. Bu şekilde birçok hayran kitlesi oluşturdu.

Danla Biliç Kimdir?

Danla Biliç Kimdir? Diye bakıldığında sosyal medya ağı olan youtube üzerinden tanındıktan sonra samimi ve doğal kişiliğe sahip olan Danla Biliç aynı zamanda kendine ait bir marka kurdu. Bu ruj markası sayesinde iyice kendini tanıttı. Artık hem izleyicileri hem kanal aboneleri hem de hayranları var.

Danla Bilic 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da doğmuştur. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan youtube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Özellikle yaptığı makyajlara verdiği isimlerle dikkatleri üzerine çeken Danla Biliç kısa sürede fenomen haline gelmiştir. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. Dikkatleri kısa sürede üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdilerde de Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Bir süredir ise Sinan Binay ile yaşadığı polemiklerle gündemde olan Danla Biliç, Sinan Binay ile yollarını ayırmıştır. Youtube videolarında kamera arkasında bulunan Sinan Binay ile hem ekip arkadaşı hem de sıkı bir dost olan Danla Biliç ve Sinan Binay yollarını ayırmıştır. Artık birlikte çalışmayan ikilinin arası bir takım dedikodular ve bu tarz söylemler yüzünden gerildiği konuşuluyor. Danla Biliç de Sinan Binay aralarındaki gerginliğin sebebini ve olayların son durumunu açıklamak amacı ile video çektiler ve kendi kanallarında bunu yayınladılar. Bu videolarda bir nevi karşı tarafa da cevap verilmiş oldu. Sinan Binay’ın istifası üzerine sosyal medyada birçok konu dönmeye başladı. Tüm bunların üzerine ikilinin açıklama yapmasıyla ortalık biraz daha sakinleşmeye başlamış oldu.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Elçin Sangu’nun Saç Rengi başlıklı konuda; Elçin Sangu Saç Rengi, Elçin Sangu Saçı ve Elçin Sangu’nun Saç Rengi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof