Aktif Moda

Dantel Fiskos Modelleri

20.01.2015
6.067
Dantel Fiskos Modelleri

Dantel Fiskos Modelleri

Her evin olmazsa olmazlarından birisi olan fiskoslar dantellerle çok daha dekoratif ve şık olabiliyorlar. Dantel fiskos modelleri çok farklı tarzlarda olduğu için genellikle seçimini yapmak konusunda kararsız kalırız. Ancak bu konuda fiskos danteli örmeye başlamadan önce dekorasyon tarzınıza uygun bir model tercih etmelisiniz. Genellikle bayanların en çok tercih ettiği ince ve narin desenli dantel modelleri fiskoslar ile birleştirildiği zaman evin içerisinde göz alıcı bir nokta oluşturuyor.

Ancak fiskos dantellerinde genellikle parlak boncuk pul gibi kullanımlar çok fazla tercih edilmez. Şayet tercih edecek olursanız sadece uç kısımlarına yani etek tarafına tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Fiskosun aslında genel olarak kullanım amacı 2 kişinin ortak kullanım yapabileceği bir nevi sehpa görevi gören bir şeydir. Fakat bizler genellikle fiskosları evimizin en görünen köşesinde tutarak dekor katmaya çalışırız. Bu sebeple dantel modeli seçimini çok iyi yapmanız gerekmektedir. Çoğu zaman yuvarlak dantel fiskos tercih edilse de bunu kare biçiminde yapmanızda uygun olur.

Fiskos kullanımı konusunda ufak bir kaç daha tavsiyemiz olacak. Örneğin fiskosunuzun üzerine danteli koymadan evvel altına evinizde ki halı ve perdelere uygun olacak bir kumaş koyarak kombin yapmanız daha tarz olacaktır. Aynı şekilde dantel renginiz renkli ise altına beyaz bir kumaş koymanız dantel modelini daha dikkat çekici ve şık gösterecektir. Tavsiyelerimizi dikkate alacağınızı umarak sizler için birbirinden güzel derlediğimiz dantel fiskos örnekleri ile baş başa bırakıyoruz. Aşağıdaki galerimizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Dantel Fiskos Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örgü Çanta Modelleri başlıklı konuda; el örgüsü çanta, örgü çanta modelleri ve örgü çanta yapılışı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof