Aktif Moda

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

10.01.2015
7.949
Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Bu konumuzda sizlere havlu kenarı örnekleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri ve çeyizlik havlu kenarı modellerini tanıtacağız. Dantel işi her kadının özellikle ev hanımlarının en hassas olduğu ve severek yaptığı bir iştir. Bugün baktığımız zaman aslında yeni nesiller değilde önceki nesiller dantel işlemeleri konusunda oldukça bilgili ve isteklidirler. Dantelin çeşitleri konusunda o kadar çok zenginlik var ki mesala Havlu Kenarı konusu. Dantel havlu kenarı yapmak aslında çok meşakkatli ve tamamen emek isteyen bir konudur. Bizde sizlere fikir verebilmek adına havlu dantel modellerini bir araya getirerek fikir vermek adına güzel bir resim galerisi hazırladık.

Havlu kenarı örnekleri yeni modelleri ve desenleriyle birlikte banyonuzda, mutfağınız da özellikle misafirleriniz geldiği zaman tam anlamıyla renk katarak, görsel olarak evinize dekor katacak bir şeydir. Ayrıca kızınız varsa tabi ki çeyizinde bulundurması gereken abide denilebilecek parçalardan birisidir. Genellikle günlük kullanımdan çok özel günler için iğne oyası havlu kenarları ve çiçek desenli havlu kenarları en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sözü çok uzatmadan sizler için derlediğimiz havlu kenarı örneklerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisini sunduk.

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örgü Battaniye Modelleri 2015 başlıklı konuda; bebek örgü battaniye modelleri, örgü battaniye ve örgü battaniye modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof