Dantelli Abiye Elbise Modelleri 2015

Dantelli Abiye Elbise Modelleri 2015

Dantelli Abiye Modelleri

Hemen her bayanın en çok tercih ettiği desen türlerinden birisi olan danteller bu yıl göz bebeği durumunda. Hatta kadınlara “danteli nasıl bilirsiniz” diye sorsanız alacağınız cevap; zarif, şık, asil ve bir o kadar narin derler. Tamda bu nokta da özel günlerin vazgeçilmezi olan dantelli abiye modelleri 2015  yılına özel olarak, alışılmış olan klasik görünümden uzaklaşarak çok daha modern ve feminen bir görünüm ile farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Özellikle seksi bir hava katmak adına dantelli abiye elbiseler bu sezon çok daha iddialı. 2015 defilelerinde bu yıl tasarımcılarda bu konuda çok olumlu düşünüyor olmalı ki; danteli oldukça çok kullandılar. Hal böyle olunca markalar arasında yarışmada kimi markalar eski dantel görünümleri tercih ederken, kimileri ise danteller üzerinde gözle görülür değişimler yaptı. Bu değişimler sayesin dantel o kadar güzel bir hal aldı ki… Renklendi, sportifleşti, daha şeffaf bir görünüme kavuştu. Bu değişimi fark edebilmenin en kolay yolu kuşkusuz sizler için derlediğimiz galeriyi detaylı incelemeniz olacaktır.

Dantelli abiye modelleri 2015 yılında renk paleti oldukça geniş tutulmuş. Biraz dantelli abiye kombinleri konusunda tüyo vermek gerekirse, düğün için abiye giyecekseniz gelin adayı değilseniz beyaz abiye giymeyi tercih etmeyin. Hatta açık renkler mesala bej, krem gibi elbiseleri bile tercih etmeyin. Çünkü bunu yapmanız sanki gelin adayına karşı büyük bir yanlış olacaktır. Bu sebeple dantelli siyah abiye tercihi hem doğru bir seçim olacağı gibi hemde gözleri fazlasıyla üzerinize çekecektir. Açıkçası biz bu sene ki dantelli abiye elbise modellerine deyim yerindeyse bayıldık! Gelin hep birlikte ünlü modacıların imzasını attığı dantel şölenini inceleyelim.

Dantelli Abiye Modelleri 2015

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri 2015 başlıklı konuda; bayan güneş gözlüğü modelleri, güneş gözlüğü ve güneş gözlüğü alırken hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.