Aktif Moda

Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Dantel yıllardan beri süregelen modanın değişimine ve yenilenmesine yenik düşmeyen elbiseleri, eşyaları veya kıyafetleri süsleyen bir detaydır. Dantelli Abiye Elbise Modelleri de her yıl olduğu gibi bu yıl bayanların gözdesi olmaya devam edecek birçok abiye modelini süslemeye de doğal olarak devam etmiş olacak. İlk başlarda demode gibi gözükse de şimdilerde dantel artık çok moda. Fransız dantelin gelinliklere uygulanmasının ardından, dantel günlük elbiselerde ve abiyelerde de kullanılmaya başladı ve günümüz de dahil olmak üzere son yılların trendleri arasında kendisine sürekli bir yer edindi.

Dantelli Abiye Elbise Modelleri nin hemen hemen her renginde dantel detaylarına rastlamak mümkündür. Özellikle de siyah ve beyaz gibi asilliği ve sadeliği simgeleyen iki özel renk ile uyumlandığında adeta göz kamaştıran bu detay diğer renklerle de uyum yakalamakta zorlanmıyor. 2018 yılında dantel yine vazgeçilmezlerden olurken yanına farklı işleme ve detaylar da katılacak.

Tamamı Dantel Abiye Elbiseler

Tamamı dantelden oluşan abiye elbiseler oldukça iddialı modellerdendir. Bu tarz modeller düğün derneklerde daha çok tercih edilir. Gösterişi, şaşaayı ve şatafatı seven hanımlar için en ideal modellerden biri de tamamı dantel olan abiye elbiselerdir. Bu tarz abiye elbiseler genellikle tek renk tercih edilir. Tüm hareketlilik dantel ile sağlandığı için farklı renklerle karışık bir görüntü oluşturmak hoş olmayabilir. Danteller güpür şeklinde ve genellikle elbise ile aynı renkte olacak şekilde tercih edilir.

Detaylarda Dantel Kullanma

Her zaman elbiselerin tamamı dantelden olacak diye bir kural olmadığı aşikardır. Bu nedenle belli bölgelerde dantel detaylarına yer verilerek daha sade ve mütevazı modeller tercih edilebilir. Gösterişi, şaşaayı ve şatafatı sevmeyen ama şıklık ve zariflikten de ödün vermek istemeyen hanımlar için bu tür elbiseler tavsiye edilebilir. Elbiselerin yoğun göğüs dekolteli kısmında şifon üzerine uygulanan dantel detaylarıyla elbiselerin şıklığını ve sadeliğini öne çıkarmak mümkündür. Sade bir elbiseyi zıt renkteki bir dantel veya güpürle tamamlamak da farklı bir hava katıp yine modern bir tarz yaratmaya yardımcı olacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof