Aktif Moda

Deri Etek Modelleri

16.01.2015
3.852
Deri Etek Modelleri

Deri Etek Modelleri

Neredeyse büyün kadınların gardırobunda olmazsa olmaz nitelikte ki deriler bu senede deri etek modelleri olarak oldukça yükselişte. Ancak geçen senelere nispeten bu sene çok daha farklı tarzlarda karşımıza çıkmakta. Gelin hep birlikte deri etek kombinleri hakkında detaylı inceleyelim.

Deri etekler kendi içinde sınıflara ayrılmakta,

  • Deri çan etek modelleri
  • Deri kalem etek modelleri
  • Deri mini etek modelleri

 

 Deri çan etek diye adlandırılan bu modeller yaz mevsiminin en gözde etek modellerinden birisi olup, sonbahar mevsiminin de aynı şekilde gözdesidir. Çan etek modelini kombine etmek için açık renkler tercih ettiğiniz zaman şıklığı tam anlamıyla yakalamış olursunuz.

Deri Kalem Etek 

Kalem eteklerin popülerliği özellikle ofis elbiseleri içerisinde bir numaradır. Bunu birde deri olarak tercih ederseniz emin olun sizi çok daha seksi gösterecektir. Deri kalem etek modelini sadece topuklu ayakkabı ile kombine etmeniz yeterli olacaktır.

Deri Mini Etek

Şayet bacaklarınız uzun ise kesinlikle mini deri etek giymeyi tercih etmelisiniz. Az öncede bahsettiğimiz gibi kadınlara ayrı bir çekicilik kazandıran deri etekler, mini tercihinde kesinlikle açık renkler ile kombin edilmelidir.

Bizim şimdilik sizlere öneride bulunabilecekler imiz bu kadar. Bundan sonrası için hangi modeli giyip nasıl kombine edeceğine dair sizlere fikir verebilmek amacı işe aşağıda deri etek kombinleri hakkında en beğendiğimiz resimleri derledik.

Deri Etek Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Moda Gece Elbise Modelleri başlıklı konuda; gece elbise abiye modelleri ve gece elbise modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof