Aktif Moda

Deri Etek Modelleri

15.12.2022
4.872
Deri Etek Modelleri

ek üzerine Neredeyse büyün kadınların gardırobunda olmazsa olmaz nitelikte ki deriler bu senede deri etek modelleri olarak oldukça yükselişte. Ancak geçen senelere nispeten bu sene çok daha farklı tarzlarda karşımıza çıkmakta. Gelin hep birlikte deri etek kombinleri hakkında detaylı inceleyelim.

Deri Etek Modelleri;

Deri etekler kendi içinde sınıflara ayrılmakta,

  • Deri çan etek
  • Deri kalem etek
  • Deri mini etek

Tesettür Deri Etek Modelleri

Deri etekler, uzun yıllardır kadınların en çok tercih ettiği etekler arasında yer almaktadır. Özellikle son dönemde tesettür giyimin de önemli bir parçası haline gelen deri eteklere bir göz atalım.

Uzun Deri Etek

Uzun deri etekler, hem tesettür giyimde hem de normal giyimde oldukça tercih ediliyor. Özellikle soğuyan havalarla birlikte uzun deri kalem etek tercihleri şıklığınızı artıracaktır.

Deri Etek Kombinleri

Tercih edeceğiniz deri eteğin rengine göre kombin oluşturabilirsiniz. Eğer tercihiniz klasik siyah deri etekse;

Siyah deri etek üzerine ne giyilir ?

Siyah deri eteğinizi en geleneksel yöntem olarak beyaz gömlekle kombinleyebilirsiniz. Bunun üzerine giyeceğiniz bordo veya kırmızı tonda bluzlar da oldukça şık gösterecektir. Eğer tercihiniz gömlekten yana olmayacaksa, siyah deri etek üzerine gri v yaka salaş beyaz kazak veya bordo tonlarda bir bluz tercih edebilirsiniz. Yine bu tercihinizi eteğinizin boyu belirleyecektir.

Kahverengi deri etek üzerine ne giyilir ?

Kahverengi deri etek kombinleri içerisinde bizim favorimiz, kahverengi deri etek üzerine krem kazak kombini. Ancak yine kombinlenebileceği diğer renkler, beyaz, siyah ve buz mavisi olarak tercih edilebilir.

 Deri çan etek diye adlandırılan bu modeller yaz mevsiminin en gözde etek modellerinden birisi olup, sonbahar mevsiminin de aynı şekilde gözdesidir. Çan etek modelini kombine etmek için açık renkler tercih ettiğiniz zaman şıklığı tam anlamıyla yakalamış olursunuz.

Deri Kalem Etek 

Kalem eteklerin popülerliği özellikle ofis elbiseleri içerisinde bir numaradır. Bunu birde deri olarak tercih ederseniz emin olun sizi çok daha seksi gösterecektir. Deri kalem etek modelini sadece topuklu ayakkabı ile kombine etmeniz yeterli olacaktır.

Deri Mini Etek

Şayet bacaklarınız uzun ise kesinlikle mini deri etek giymeyi tercih etmelisiniz. Az öncede bahsettiğimiz gibi kadınlara ayrı bir çekicilik kazandıran deri etekler, mini tercihinde kesinlikle açık renkler ile kombin edilmelidir.

Bizim şimdilik sizlere öneride bulunabilecekler imiz bu kadar. Bundan sonrası için hangi modeli giyip nasıl kombine edeceğine dair sizlere fikir verebilmek amacı işe aşağıda deri etek kombinleri hakkında en beğendiğimiz resimleri derledik.

Deri Etek Nasıl Ütülenir ?

Eğer deri eteğinizi ütüleyecekseniz, öncelikle eteğinizi ters çevirin, üzerine önceden nemlendirilmiş bir bez koyun, ardından ütüyü maksimum 40 derece sıcaklığa getirerek eteğinizi ütüleyebilirsiniz. Ütünüzü aynı yerde uzun süre tutmaktan kaçının. Eğer ütülemekten çekiniyorsanız, deri eteğinizi duş alacağınız zaman bir askı yardımıyla banyoya asabilirsiniz. Siz duşunuzu alırken oluşan buhar deri kıyafetlerinizin açılmasına yardımcı olacaktır.

Deri Etek Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.