Aktif Moda

Didem Soydan Dövmeleri

19.03.2018
1.509
Didem Soydan Dövmeleri

Didem Soydan Dövmeleri

Güzeller güzeli model Didem Soydan adından güzelliği kadar dövmeleriyle de söz ettiriyor. Didem Soydan Dövmeleri çok beğeniliyor. Birçok kişi tarafından da yapılmak isteniyor. Hatta öyle ki, bazı hayran kitlesi tarafından dövmesinin fotoğrafları bile isteniyor.

Didem Soydan Dövmeleri ni Vaso Vasiko’ya yaptırıyor. Bu işin aslında bir felsefesi olduğunu ve dövmelerini de moda olsun diye yaptırmadığını söylüyor.

1984 yılında İstanbul’da doğan Didem Soydan, ilk dövmesini henüz 16 yaşındayken yani lise yıllarında yaptırdı. O zamanlar izlediği Avatar adındaki çizgi filmden etkilenerek ilk dövmeyi ayak bileğine yaptırınca devamı da geliyor. Vücudunda 4 dövmesi bulunan güzel model Didem Soydan, dövmelerinin anlamını şu şekilde; ilk dövmesine 16 yaşındayken izlediği çizgi film Avatar’da belli bir kabileye üye olunduğunda üyelere yapılan dövmelerden etkilenerek onun amblemini yaptırarak sahip oluyor. Omzundaki dövme Amazon kadınlarının kalkanlarından esinlenerek Vaso Visko tarafından yapılmış. Boynunda yer alan kelebek, ailesinin çocukluğundan beri kendisine kelebek olarak seslendiğini ve aynı zamanda kendisine de özgürlüğü anımsattığını belirtiyor. Göğsünün kenarında bulunan ve kalbine yakın yerdeki dövmeler ise annesi ve kız kardeşinin isimlerinin baş harfleri olduğunu söylüyor. En değer verdiği dövme ise Amazon kadınlarının kalkanlarını simgeleyen dövme olduğunu söylüyor ve ona bunun güç verdiğini düşünüyor.

Dövmeli manken olarak tanınan Didem Soydan kariyerinde de dövmelerinin etkili olduğunu söylüyor. Modelliğe ilk başladığında kendisinden dövmeli kız olarak konuşulurken farklı yüz hatlarının olması da modellik konusunda onun için avantajlardan biri oluyor. Modellikte dövmeleri sayesinde popülerliği artan Didem Soydan bu popülerliğin asıl sebebinin işine aşık olması olduğunu da açıkça belirtiyor.

Didem Soydan dövmelerinin kendisine daima pozitif bir enerji verdiğini düşünüyor. Onlar kendisinden bağımsız parçalar değil de doğduğundan itibaren kendisiyle birlikteymiş gibi hissettiğini belirtiyor ve bu nedenle onlarla çok barışık.

Dövmeler insanları çekici gösterdiğini düşünen bir çeşit vücut aksesuarı olarak görülür. Didem Soydan da bu şekilde düşünenlerden. Eğer yaptırdığınız dövmenin anlamını biliyor ve onu doğru şekilde taşıyabiliyorsanız bu durumun sizi çekici göstereceğini düşünen Didem Soydan, tüm dövmelerini en iyi şekilde taşıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Umut Eker Dövmeleri başlıklı konuda; Umut Eker, Umut Eker Dövme Modelleri ve Umut Eker Dövmeleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof