Aktif Moda

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu, tam anlamıyla harika, harikadan da öte; Muhteşem…. Öyle güzel, öyle ihtişamlı, öyle farklı tarzda modeller var ki; tasarımcıların ve emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum… Fiyatlarıyla hiç ilgilenmiyorum, doğal olarak… Bizim bu parçalara ulaşmamızın çok zor olduğunun farkındayım, ama; çok hamarat ve becerikli bayanlarımızın olduğunu da biliyorum.. Kopya çekmek serbest… :))

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunun ana teması kırmızı gül; boncuk ve pullarla, elbise ve kap  hatta şeffaf yada pudra rengi stiletto üzerilerine yapılan kırmızı gül işlemelerinin güzelliğine sizlerin de hayran kalacağınıza eminim. Her kış olduğu gibi 2015/2016 Sonbahar/kış sezonunda da, yapay kürk, deri ve kadifemsi doku baş köşede…Kaban ve kaplar, elbiselerle takım halinde, işlemeler elbiselerde başlayıp, kaban ve kaplarda devam ediyor.

2016-dolce-gabbana-kapak

Vintage elbise, bordo gül işleme ve bordo kadife stiletto yada şeffaf gül işlemeli stiletto… Defilenin ana kombinleri bu şekilde… İşlemelerin dışında dantel detayı ve yaka detayı dikkat çekiyor. Ayrıca anneler için çizgi film kahramanlı elbiseler de oldukça ilgi çekici… Çan etekler sıkça kullanılmış koleksiyonda, boyları ya diz altı yada diz üstü… Bu vintage elbiseler için de geçerli. Ara boy kesinlikle kullanılmamış.

Dolce Gabbana 2015/2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunun dikkat çeken diğer ayrıntıları, saç aksesuarları ve kulaklıkları… Saç aksesuarları prenseslere yakışır cinsten. Saçlar spor, ortadan ayrık topuz şeklinde toplanıyor ve saç bandıyla model tamamlanıyor. Saç bandı boncuk, inci işlemeler, yada kırmızı gül işlemeleri ile kombinle bütünleşiyor. Ayrıca müzik kulaklıkları da; son derece şık ve kokoş bir hal almış, boncuk süslemeleri ile kombinlere uygun hale getirilmiş.

Dolce Gabbana harika bir iş çıkarmış, önümüzde ki sezon bayanlar çok daha güzel ve şık…

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tesettür Elbise Modelleri başlıklı konuda; Tesettür Elbise Modelleri, tesettür elbiseler gençler için ve tesettür giyim modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof