Dövme Modelleri Erkek Kol Yazıları

Dövme Modelleri Erkek Kol Yazıları

Yaşadığımız bazı özel şeyleri vücudumuza kazımak isteyebiliriz. İlk kez dövme yaptıracaksanız kolunuza yaptırmak isteyebilirsiniz. Kol bölgesi diğer bölgelere göre biraz daha az acıdığı için tercih edilebilir. Ayrıca ilk dövmenizi yaptırdıktan sonra durmak istemeyebilirsiniz. Kolunuzun tamamını kaplatmak gelecekte iyi bir fikir gibi gelebilir. Erkek yazılı kol dövme modelleri genellikle daha az dövmeden hoşlanan kişiler tarafından tercih ediliyor. Anlamlı ve sevdiğiniz bir sözü ya da bir tarihi sürekli yanınızda taşımak isteyebilirsiniz.

Geometrik Dövme Modelleri 2019

Erkek Yazılı Kol Dövme Modelleri

Kolunuza pek çok anlamlı şey işleyebilirsiniz. Sevgilinizin ya da eşinizin adı, doğum tarihi ya da çok sevdiğiniz bir şarkının sözü. Kolunuza dövme yazı dövmesi yaptırırken biraz daha özel bir şeyler tercih etmelisiniz. Erkek yazılı kol dövme modelleri size özgü ve sizi yansıtan bir şeyler içermeli. En çok tercih edilen dövmeler arasında “Just breathe”, Mustafa Kemal Atatürk imzası ve isminizin Çince dövmesi de olabilir. Sevdiğiniz filmden anlamlı bir söz ya da replik yazabilirsiniz.

Kol yazı dövmeleri için oldukça uygun bir bölge. Daha romantik bir dövme modeli arıyorsanız sevgilinizle birlikte dövme yaptırabilirsiniz. Tanışma, evlilik, doğum tarihlerinizi dövme modeli yaptırabilirsiniz. Bileklerinizi yan yana getirdiğinizde tamamlanan dövmelerden de yaptırabilirsiniz. Bayanlar biraz daha kibar modelleri tercih edebilirsiniz. Kadınlar biraz daha el yazısına benzeyen dövme modellerini tercih ediyorlar. Desenle birlikte tercih edilen dövmeler çok şık görünüyor. Örneğin belli bir kısmı desenli olan dövme modellerini tercih ettiğinizde çok daha eğlenceli sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Yazılı Erkek Kol Dövmeleri 2019

2019 Dövme Modelleri

Dövme yaptırırken kendinizi yansıtacak modelleri tercih edebilirsiniz. Erkek yazılı kol dövme modelleri yanı sıra çizimler de eğlenceli olabilir. İskambil kağıtlarından hoşlanıyorsanız onları dövme yaptırabilirsiniz. Sevdiğiniz bir filmden esinlenerek de dövme yaptırabilirsiniz. Dövmenizin sizi yansıtması çok önemli. Sizi yansıttığını sandığınız bir dövme modelinden ilerde pişman olabilirsiniz. Bu yüzden dövme yaptırmadan önce mutlaka çok iyi düşünmelisiniz. Son kararınızı verdikten sonra dövmenizi güvendiğiniz bir dövmecide yaptırabilirsiniz. 20 yaşın altından küçükken yapılan dövmelerden genellikle pişman olunuyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Bol Kesim Pantolon Modelleri 2019 başlıklı konuda; Bol Kesim Pantolon Kombinleri 2019, Bol Kesim Pantolon Modelleri 2019 ve Bol Kesim Pantolon Önerileri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.