Aktif Moda

Düğme Oyası Yazma Modelleri

08.06.2015
2.026
Düğme Oyası Yazma Modelleri

Düğme Oyası Yazma Modelleri

El işlerinde çok rağbet gören iğne oyası modellerinin bir çeşidi olan düğme oyası modelleri aslında çok fazla bilinmeyen ve bu sebeple çok fazla kullanılmayan bir örgü çeşididir. Kısaca bahsetmek gerekirse adından da anlayacağınız üzere düğme kullanılarak yapılan bir oyadır. Evde kullanmadığınız, çöpe atmayı düşündüğünüz düğmeleri böylelikle değerlendirmek mümkün. Hemen her aksesuar da kullanılan bu düğmeleri, yapmak istediğiniz yazmalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aslında düğme oyası yazma modelleri görünüm olarak çok şık ve bir o kadar göz doldurucu görünüyor.

Sizde düğme oyası yazma modeli yapmak istiyorsanız birçok örgü sitesinde detaylı anlatımları mevcut. Aşağıdaki galeriden beğendiğiniz modeli belirleyerek harikalar çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Düğme Oyası Yazma Modelleri

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof